i Een probleem uit de praktijk was het onder werp van de heer Van der Werf De heer Wolff: blik in de toekomst, ook in internationaal ver band Met zijn verhandeling over het pensioen weekte de heer Van der Eijk vele vragen los De heer Van Lookeren Campagne: de taak van de vertegenwoor diger Na de lunch begaf het gehele gezelschap zich naar de brouwerij, waar men zich allereerst opstelde voor de groepsfoto (zie de pagina hiernaast). Vervolgens bezich tigde men in groepjes het computercentrum, waar door de heren Bol. Jans, Van Breugel. Boukema, Batenburg en Van der Torren deskundige voorlichting werd ge geven. Een deel van het gezelschap kreeg intussen in de dependance een kleurrijke en interessante film over hop te zien. Tegen het einde van de middag kwamen alle deelnemers aan deze dag in de raadskelder bijeen, waar men ge boeid luisterde naar de heer L. van Munching, die zijn levensverhaal als Heineken agent in de Verenigde Staten vertelde. De heer Van Munching beschreef in treffende De heer Bol: straks snelle informatie, dank zij de computer De heer Van Munching tijdens zijn toe spraak in de raadskelder Op vrijdag 9 september jl. was nagenoeg het gehele per soneel van de buitendienst van de afdeling horeca van Heineken Nederland te Rotterdam bijeen. De ochtendbijeenkomst, gehouden bij een van onze relaties in de stad, werd geopend door de heer Vester- gaard, die ook de verschillende sprekers aankondigde. Dat waren achtereenvolgens de heren Van Lookeren Campagne, Van der Werf, Wolff, Bol en Van der Eijk (Pensioenfonds), die ieder met hun inleiding de aandacht van de mannen van de buitendienst gevangen hielden. Er kwamen niet alleen commerciële onderwerpen ter sprake. Ook technisch-administratieve zaken in verband met het binnenkort in bedrijf gaan van de computer werden behandeld. De voorlichting op het gebied van het pensioen tenslotte lokte vele vragen uit. Met veel belangstelling namen de medewerkers van de afdeling horeca kennis van de compu ter, die hen straks be langrijke steun bij hun werk zal verschaffen.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 8