Een jeugdrubriek in Vers van 't Vat V TENNIS-PARKTQURNOOI Ter afsluiting van het tennisseizoen werd op 10, 11, 17 en 18 september, dus op twee weekeinden, het Park- tournooi gehouden, waaraan ook een groot aantal van onze leden heeft deelgenomen. Zoals de laatste jaren steeds het geval is geweest, kwam Heineken ook nu weer goed voor de dag door in afdeling C (er werd ge speeld in afdelingen B, C en D) op een eerste en tweede prijs beslag te leg gen, respectievelijk in het gemengd dubbel en het herendubbel. Het herendubbel Franse n-Norp ver loor in de finale in drie sets. Het was een gelijkopgaande strijd. Norp is goed vooruit gegaan, nog een wat betere looptechniek en het buikje wat afslanken en wie weet Wimbledon. Het gemengd dubbel mej. Scheffers- Kievits won in tegenstelling tot het herendubbel in drie sets de finale. In de eerste set leek het er op, dat de partij in twee sets wel bekeken zou zijn. Maar hierin kwamen we bedro gen uit. De tegenpartij voelde, dat zij een kans had om de stand gelijk te Overzicht van tenniscomplex aan de maken en daarin slaagde zij in de tweede set dan ook. De derde set moest dus de beslissing brengen. In deze beslissende set gaven Charlotte (Charlie tijdens het tennissen) en Hans al hun reserves en hiertegen waren hun tegenstanders niet opgewassen. Een spannende partij voor beide dub bels. Proficiat. Zoals reeds bij enkele andere personeelsbladen het geval is, bestaat de mogelijkheid dat ook Vers van 't Vat een jeugdrubriek krijgt. Een eigen, permanente rubriek van, voor en door de jongeren, die bij Heineken werken. De redactie is in Rotterdam reeds benaderd door enkele jongelui, die aan zo'n jeugdrubriek zouden willen meewerken. Wij zijn evenals de redactiecommissie, bijzonder verheugd over dit geluid. Voordat wij echter het plan om te komen tot een eigen jeugdkrant met een eigen redactie verder gaan uitwerken, zouden wij graag willen horen of dit idee weerklank vindt bij alle jongeren onder ons. Met andere woorden, in de redactie van zo'n jeugdkrant zouden ook jongelui uit Amsterdam en Den Bosch zitting moeten hebben. Daarom vragen wij: Hoeveel jeugdige schrijvers en schrijfsters uit Amsterdam, Rotterdam en Den Bosch mogen wij noteren als serieuze aspirant-medewerkers van de redactie? Klim nu meteen in de pen, stuur ons een berichtje dat je mee wilt doen en laat ons even je leeftijd weten alsook over welke onderwer pen je eventueel zou willen schrijven. De redactiecommissie stelt zich, bij voldoende animo, voor een bespre king te houden met de te vormen jeugdredactie, waarbij gezamenlijk enkele richtlijnen voor de jeugdkrant worden vastgelegd. De eindredactie zal, evenals dat bij de overige inhoud van Vers van 't Vat het geval is, bij de redactiecommissie berusten. Wij wachten met spanning op jullie reacties! De redactie. Kralingse Plaslaan tijdens het tournooi. (Foto Steef Zoetmulder) 's Avonds om acht uur werden in de kantine van het tenniscomplex de prijzen aan de winnaars uitgereikt. Heineken kwam dus uit dit tournooi te voorschijn met een eerste en een tweede prijs. Vermeldenswaard is ook het goede spel van Karin Hill, zij drong door tot de derde ronde. De naam Heineken werd die avond nog verscheidene malen genoemd, maar dat kwam door de mooie extra prijzen, die door ons beschikbaar wa ren gesteld. Tot ongeveer een uur duurde nog het gezellige samenzijn waarbij het bier rijkelijk door de dorstige tenniskelen vloeide. Het was een in alle opzichten geslaagd tournooi. vGi WANDELSPORT: DE LANDGGEDERENTOCHT Ten bate van het hospitaalschip „Hen ri Dunant" werd op zaterdag 1 okto ber jl. onder auspiciën van het Ne derlandse Rode Kruis voor de 20ste maal de bekende landgoederentocht gehouden. Onze Rotterdamse groep kwam op het Centraal Station bijeen en vandaar vertrok men per auto en per trein naar Den Haag, naar het mooie land goed „Clingendaal", vanwaar de tocht begon. Was er in de morgen een druilige regen gevallen, tegen de tijd dat wij van start gingen was het droog en zo nu en dan brak zelfs de zon door, die de reeds kleurende bomen in een fraaie gloed zette. Deze wandeltocht is steeds weer een belevenis omdat zij gaat over de bijzonder mooie land- I 17

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 19