Praktijkbezoek aan Europa's grootste Supermarkt SUPE-.IMAR KT GB COMMERCIËLE OPLEIDINGEN Frontaanzicht van Europa's grootste su permarkt te Schoten-Merksem, met een gedeelte van de parkeerplaats, kort voor de opening. (Foto Misset".) De heer Gilles (derde van links) geeft uitleg. V.l.n.r. de heren J. G. Mulder, H. van Houweninge, F. P. Gilles, R. Schipper, T. W. Maa-dag, P. L. Kobessen, H. Kuikman, G. Ab- bink (niet zichtbaar), A. van der Heijde, L. J. M. van Waegeningh en R. Dobben. Aan de opleiding van hendie na hun indiensttreding de verkoop van ons bier in binnen- en buitenland gaan behartigen en bevorderen, wordt zeer veel zorg besteed. De moderne tijd eist, dat de ontwikkelingen in de han del nauwgezet gevolgd worden. In dit verband behoeven we slechts even te wijzen op de groei van de grootwin kelbedrijven, zoals de zelfbedieningszaken en de super markten. De opleiding bij Heineken is er dan ook op gericht het verkooppersoneel van alle van belang zijnde ontwikke lingen op de hoogte te doen zijn en blijven. Een kleine groep nieuwe vertegenwoordigers van zowel de horeca-, de huisverbruik- en de exportafdeling heeft onlangs hun eerste opleiding, een introductiecursus, be ëindigd. In aansluiting op de theoretische opleiding, die zij ontvingen, brachten deze vertegenwoordigers in de praktijkweek eind september een bezoek aan Europa's grootste supermarkt in Schoten-Merksem, even buiten Antwerpen. Dit gigantische koopcentrum alles gelijk vloers! dat een oppervlakte heeft van ca. 15.000 vierkante meter, voert een enorm uitgebreid assortiment. Er is dan ook letterlijk alles voor huis, tuin en keuken verkrijgbaar, zowel in de food- als in de non-foodpro- De groep bij aankomst vóór de supermarkt. De vertegenwoordigers werden begeleid door de heren Kuikman, Kobessen en Van Houwe ninge. dukten, zoals dat in vaktermen heet (de voedingsmidde len en alle andere waren dus). Van dit geweldige bedrijf, dat enkele maanden geleden geopend werd, kan men met recht zeggen: Dit is nu een echte super-markt. Het heeft weinig zin enkele voorbeelden te geven uit de grote verscheidenheid aan artikelen, die in deze reus achtige, onoverzienbare zelfbedieningswinkel voorradig zijn. Er is namelijk eenvoudig niets te bedenken, dat men

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 10