DE IDEEËNBUS personalia buitenland* De heer G. J. L. Geerse en zijn gezin keerden op 9 juli terug uit Johannesburg. Na genoten verlof vertrok de heer Geerse op 9 september naar Burgos, waarheen zijn gezin hem binnenkort zal volgen. •Uit Bujumbura kwam de heer L. W. Gillissen op 22 juli met verlof naar Nederland, vergezeld van zijn gezin. Op 26 juli vertrok de heer M. A. C. van Riet met vrouw en kind uit Aba om in Nederland zijn verlof door te brengen. De heer en mevrouw Strijker-Klay in Singapore werden op 30 juli verblijd met de geboorte van hun zoon Marius Nico. De brouwerij te Kumasi verwelkomde op 4 augustus de heer J. Postma, die als machinist is gedetacheerd bij Kumasi Brewery Ltd. Mevrouw Postma volgde op 7 sep tember haar man naar Ghana. Op 4 augustus kwamen de heer F. Mulder en zijn vrouw uit Kaduna met verlof naar Nederland. •Uit Aba vertrok op 6 augustus de heer W. Zwanen burg met verlof naar Nederland. Mevrouw C. W. van Onselen-Bal reisde op 11 augustus naar Kaduna, waar haar man sinds kort werkzaam is bij Nigerian Breweries Ltd. Op 15 augustus vertrokken de heren P. Snoey en H. Lupker naar Burgos, waar zij zullen assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. Mevrouw D. J. Von Zboray-van Gorsel reisde op 16 augustus met haar beide kinderen naar Moundou, waar haar man sinds kort werkzaam is bij Brasseries du Logone S.A. In Freetown kwam op 19 augustus ir. P. E. Röhrig aan, die daar ir. Schwietert als Production Manager op volgde. Op 22 augustus vertrokken de heer W. J. H. Krüs en zijn gezin met verlof uit Singapore naar Nederland. Na genoten verlof keerde de heer D. J. Ringoir met zijn echtgenote op 23 augustus terug naar Kinshasa. Uit Johannesburg keerde montageleider J. H. de Graaf op 28 augustus terug naar Nederland. In Deventer werd od 30 augustus Gerhard geboren, zoon van de heer en mevrouw Koenderink-Peusken. Op 31 augustus reisde mevrouw C. P. H. Haring- Bonsen met haar kinderen van Boma naar Nederland. Naar Boma keerden op 3 september na genoten verlof terug de heer S. Sikkema en zijn gezin. De heer J. A. Nielsen uit Kumasi kwam op 7 septem ber met zijn gezin met verlof naar Europa. Na genoten verlof reisden de heer H. Rodenburg en zijn gezin op 8 september weer naar Gisenyi. Eveneens op 8 september vertrok de heer J. J. Wes- dorp met zijn gezin uit Kinshasa naar Nederland. Naar Kinshasa keerden terug de heer M. Krouwer en zijn gezin. Zij vertrokken op 12 september uit Nederland. Op 6 juli werden in Boma de heer en mevrouw Groot huis-Gort verblijd met de geboorte van hun dochter Annemarie. BRUILOFT IN FREETOWN In het vorige nummer van Vers van 't Vat heeft u in de personalia buiten land kunnen lezen, dat mejuffrouw L. G. M. Vercauteren op 28 juli naar Freetown reisde, om in het huwelijk te treden met de heer H. J. M. Fran cken. De 30e juli was de grote dag. Het huwelijk werd gesloten in de St. Anthony Kerk, door pater Ward. De bruid werd naar het altaar geleid door de Nederlandse consul te Freetown, de heer P. A. Rompen. Na de plechtigheid werd ten huize van de general manager van de brouwerij, de heer A. D. Beesley, een receptie gehouden. Op bijgaande foto ziet u het paar tijdens het aansnijden van de bruiloftstaart. Op het feest was ook aanwezig de heer J. L. Prijs, hoofddirecteur van de Holland-West-Afrika Lijn, die de bruid in het vliegtuig ontmoette en haar veilig naar haar bestemming loodste. Ook op deze plaats willen wij de heer en mevrouw Francken onze beste wensen aanbieden voor een gelukkige echtverbintenis. Door de plaatselijke ideeënbuscom missie in Rotterdam werd in de afge lopen periode de volgende beloning toegekend: J. Lammers, bottelarij: Verbetering van de lijmplatenbevesti- ging van de etiketteermachines. Be loning: 15, Een aanmoedigingspremie ontvingen de heren A. J. de Man (legerkelder), F. J. van Offeren (secretariaat H.T.B.), J. C. Schot (reclame) en C. van Wijk (bottelarij). Zoals per directiemededeling NI5/66 reeds werd bekendgemaakt, is met ingang van 1 oktober 1966 de heer G. T. Kleiberg benoemd in de functie van hoofd commerciële dienst huisverbruik en als zodanig belast met de centrale leiding van de sector huisverbruik. De heer Kleiberg, laatstelijk als districtsverkoopleider te Rotterdam werkzaam, zal zijn nieuwe taak in Amsterdam verrichten. 5

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 7