FOTONIEUWS Lichtweek Zuidlaren Bierkoets in Noord-Holland Nieuwe verkeerstunnel onder station te Nijmegen Grand Prix te Zandvoort In de tweede helft van juli 1966 is in Zuidlaren een lichtweek gehouden. Zoals u op bijgaande foto kunt zien was Heineken ver tegenwoordigd door een verlicht embleem van drie meter doorsnee. Van 5 tot en met 9 juli heeft de Heineken bierkoets een rijtoer ge maakt door de kop van Noord-Hol land. De 8ste juli bracht de bierkoets een bezoek aan de Alkmaarse Kaas markt. De kaasdragers hebben op en in de bierkoets een tochtje door Alkmaar gemaakt. Tijdens deze rit lieten ze zich ons gerstenat goed smaken. De koets oogstte heel veel succes bij de tienduizenden toeristen. Begin juli heeft de staatssecretaris van verkeer en water staat, ir. S. A. Posthumus, de verkeerstunnel onder het station te Nijmegen geopend. Hij deed dit door aan een touw te trekken, waardoor een groot gaasgordijn voor de mond van de tunnel verwijderd werd. 's Middags vertrok van Mariënburg te Nijmegen een historische verkeersoptocht. Heineken werd in deze optocht vertegenwoordigd door de strijdwagen. Onze strijdwagen was het enige vervoermiddel in deze optocht dat van een reclame voorzien was. De 24ste juli zijn te Zandvoort weer de Grand Prix races gehouden. Bij dit evenement waren 78.000 toeschou wers aanwezig. Onze Variomaton was ook van de partij. Voordat de races begonnen reed de Variomaton het circuit een keer rond. Tijdens het rondrijden vertelde de speaker via de microfoon allerlei wetenswaardig heden over de door de bekende cou reur Ben Pon bestuurde Heineken ton.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 8