DE IDEEËNBUS PERSONALIA BUITENLAND MEDEDELING Wie heeft nog complete jaargangen? 9 In verband met zijn overplaatsing naar Sierra Leone vertrok de heer A. J. Kraayo op 13 juni mee zijn vrouw naar Freetown. Op 17 juni kwam de heer H. Vonk met verlof uit Bukavu. Op 7 juli keerde hij met zijn gezin daar heen terug. 9 De heer H. Ekkelboom reisde op 21 juni met zijn vrouw naar Burgos, waar hij is gaan assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. In Kinshasa (het vroegere Léopoldville) werden de heer en mevrouw Wesdorp-Drenth verblijd met de geboorte van hun zoon Jacob Jan, die op 23 juni het levenslicht aanschouwde. 9 In Kaduna viel eveneens een blijde gebeurtenis te melden. Daar werd op 24 juni Jacob Johan geboren, zoon van de heer en mevrouw Van der Goes-Janssen. Na genoten verlof reisden de heer G. J. Smit en zijn gezin op 29 juni naar Kumasi. Op 30 juni keerde de heer A. Hiskes weer terug naar Kisangani (het vroegere Stanleyville). Ir. H. Bults verliet onze dienst op 30 juni 1966. De heer E. de Guliker en zijn vrouw reisden eind juni naar Burgos, waar de heer De Guliker met ingang van 1 juli is gaan assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. Uit Freetown vertrokken de heer P. Phaff en zijn vrouw op 1 juli met verlof naar Nederland. 9 Op 2 juli kwamen de heer S. Sikkema en zijn vrouw met verlof uit Bukavu in Nederland aan. 9 De heer K. Verduin vertrok op 4 juli naar Lae (Australisch Nw. Guinea), waar hij toezicht zal houden op de uitbreidingswerkzaamheden aan de plaatselijke brouwerij. 9 Moundou verwelkomde op 6 juli de heer Th. M. Zwart, die na zijn verlof als machinist is gedetacheerd bij de brouwerij ter plaatse. 9 Eveneens op 6 juli arriveerde mevrouw J. M. van Dam-Hille Ris Lambers met haar kinderen in Kaduna, waar haar man al eerder was teruggekeerd. 9 De heer P. C. van Onselen vertrok op 7 juli voor zijn eerste uitzending naar Kaduna, waar hij tijdelijk als machinist is gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. 9 Uit Kaduna bereikte ons het droeve bericht, dat op 8 juli de elf maanden oude Jack William Postma bij een auto-ongeval om het leven is gekomen. Hij is de volgende dag begraven op Sacred Heart Cemetery, Kaduna. 9 Na genoten verlof reisde de heer C. D. M. Koop- mans met zijn gezin naar Singapore, waar hij als afdelingschef is gedetacheerd bij Malayan Breweries Ltd. 9 De heer M. Krouwer en zijn gezin kwamen op 8 juli met verlof uit Kinshasa in Nederland aan. 9 Op 10 juli arriveerde de heer H. Rodenburg en zijn gezin in Nederland teneinde na hun tour in Gisenyi het verlof hier door te brengen. 9 Uit Moundou vertrokken op 13 juli de heer T. K. B. Albronda en zijn vrouw met verlof naar Nederland. 9 Ir. R. W. Welmers keerde op 16 juli terug naar Lagos, op 23 juli gevolgd door zijn vrouw en kinderen. 9 Na genoten verlof reisde de heer K. F. W. Keiler op 20 juli naar Aba, waar hij als afdelingschef is ge detacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. 9 Eveneens op 20 juli vertrok mevrouw H. G. van Soestbergen-Prummel met haar twee kinderen naar Kumasi, waar haar man sinds kort als afdelingschef werkzaam is. 9 De heer D. J. Ringoir kwam op 23 juli met verlof uit Kinshasa. 9 Op 27 juli vertrok de heer H. J. Olde Bijvank naar Kumasi, waar hij tijdelijk als machinist is ge detacheerd bij Kumasi Brewery Ltd. 9 Tenslotte reisde mej. L. G. M. Vercauteren op 28 juli naar Freetown, teneinde in het huwelijk te treden met de heer H. J. M. Francken. Door de plaatselijke ideeënbuscom missie in Amsterdam werden in de afgelopen periode de volgende twee beloningen toegekend. A. Vis, alg. werkplaats: Het monteren van veren op de stapel machine, met als resultaat minder flessenbreuk en storingen en een grotere veiligheid. Beloning 25, R. D. King, alg. werkplaats: Het aanbrengen van haakse nippels op in gewijzigde stand gebrachte drie hoekige lagers van de uitloop stapel machine, waardoor minder beschadi ging door heftrucks ontstaat. Beloning ƒ15,-. Na het vertrek wegens pensionering van mejuffrouw J. M. Agatz is per 1 mei 1966 de heer J. Keiler benoemd tot procuratiehouder van de Stichting Heineken's Pensioenfonds. Voor documentatie- en archief doeleinden zou de redactie graag in het bezit willen komen van zo veel mogelijk complete jaargangen van Vers van 't Vat vanaf het eerste nummer. Mocht u nog beschikken over de volledige of bijna volledige jaargangen en deze willen af staan, dan verzoeken wij u con tact met de redactie in Rotter dam (toestel 368) op te nemen 14

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 16