Drie gelukkige prijsdragers, v.l.n.r. de heren Hollander, Van Houweninge Een dansbandje uit Den Bosch zorgde tijdens het gezellig samenzijn voor en Heller. de vrolijke noot. Prijsuitreiking Na afloop van de wedstrij den, waarvan de meeste ruimschoots vóór de gestel de tijd beëindigd waren, verzamelden de deelnemers en supporters zich op de brouwerij, waar nijvere han den daags tevoren de laad ruimte onder de plastic kap met behulp van zeilen, ex portdozen en ander materi aal in een gezellige ont vangstruimte herschapen hadden. De lunchpakketten vonden gretig aftrek en na de broodmaaltijd begaven de eerste paren, gelokt door de muziek van het Bossche dansorkestje, zich op de dansvloer. De heer Ton overhandigt de derde prijs aan de heer Heller van Den Bosch. De geruchten dat Rotterdam opnieuw beslag had gelegd op de beker, werden even na zeven uur bij de bekend Foto rechts: De heer Ton reikte de prijzen uit, waarbij de beker als vanouds door captain Van Houwe ninge voor Rotterdam in ontvangst werd genomen. Foto daaronder: De tweede prijs was voor Amsterdam, dat een groepje van zes fraaie poppen mee naar huis mocht nemen. making van de uitslag be vestigd. In de plaats van de heer Feith, die buitenslands ver toefde en tot zijn spijt niet aanwezig kon zijn, werden de prijzen uitgereikt door de heer Ton, die na een korte inleiding de Astrid II- beker aan de chef d'equipe van Rotterdam, de heer Van Houweninge overhan digde. Deze mocht ook de eerste prijs, een ivoren Chi nese leeuw, een geschenk van de Tiger Brewery in Singapore, in ontvangst ne men. De tweede prijs, een groepje van zes Afrikaanse poppen, geschonken door Interbra Brazzaville, ging over in handen van de ploegleider van Amsterdam, de heer Hollander. Tenslotte kwam namens Den Bosch de heer Heller op het podium, die uit handen van de heer Ton de derde prijs ontving. Deze bestond uit een masker van bijzonder mooi houtsnijwerk, een ge schenk van de Sierra Leone Breweries, Freetown. Het gezellig samenzijn, dat na de prijsuitreiking nog ge ruime tijd voortgang vond, werd later op de avond on derbroken, toen tijdens een hevige onweersbui het water de „tent" binnenstroomde en de aanwezigen op stoe len en op de dansvloer een goed heenkomen moesten zoeken. Tenslotte, tot allen die de sport een goed hart toedra gen, tot ziens volgend jaar in Amsterdam! 13

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 15