Spelmoment uit de wedstrijd Rotterdam-Amsterdam. gens een beter doelgemid- delde) de volle bekerwinst opleverde. Amsterdam werd tweede en verspeelde daarmee de eer ste plaats in de eindrang schikking van deze sport dag. De Bosschenaren, die de twee voorgaande jaren bij het voetballen de tweede plaats bezetten, sloten hier de rij. De bekerpunten ARB Biljart 2 1 3 Bridge 1 2 3 Hengelen 1 3 2 Klaverjassen 2 3 1 Tafeltennis 3 2 1 Tennis 3 2 1 Voetbal2 3 1_ 14 pt 16 pt 12 pt De strafschop, door Snoey (R.) genomen, betekende de ommekeer in de wedstrijd Rotter dam-Amsterdam. elkaar een hattrick scoorde, kwamen de hoofdstedelin gen vervolgens op 23 en door Moelee op 24. De eindstand werd tenslotte 3 4 in het voordeel van Am sterdam. De uit cadans geraakte Bos sche ploeg werd daarna door Rotterdam naar een grote nederlaag geleid. Al direct in de eerste minuut schoten de gastheren raak. Via 20 en 21 kwam men aan de ruststand van 4—1. Na de thee werd het door prachtig werk van Blaauw 51, waarna een speler van Den Bosch de bal in eigen doel werkte, 6—1. Daarna was het vrijwel bekeken. Den Bosch scoorde nog een maal tegen en de altijd ac tieve Van der Horst be paalde de eindstand ten slotte op 72. In de laatste wedstrijd, die tussen Rotterdam en Am sterdam, nam de hoofdstad in de eerste helft een 20 voorsprong. Na de rust kwam de ommekeer. De gastheren kregen een straf schop toegewezen, die door spil Snoey feilloos werd be nut. In de slotfase gooiden de Rotterdammers er nog een schepje op, wat hun ten slotte een gelijkspel en (we Voetbal Het klapstuk (helaas in ne gatieve zin) van deze sport dag vormden de voetbal wedstrijden op het H.B.B.- terrein. Het opvallende van Met een sliding tracht Moelee (A.) zijn Rotterdamse tegenstander Van der Horst de bal te ontnemen. deze ontmoeting was het grote aantal doelpunten, twintig in totaal. Het be gon al meteen in de eerste wedstrijd, waarin Den Bosch tegen Amsterdam aanvan kelijk met 20 de leiding nam. Door Reiss, die achter 12

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 14