verschil tussen no. 2 en 3, respectievelijk Amsterdam met 46.314 pt. en Den Bosch met 46.176 pt. was niet zo heel groot. Tafeltennis Amsterdam verscheen deze keer met een sterke ploeg, waarin onder andere Meyer, na twee jaar, weer van de partij was. Ook speelde Bakker weer mee (voor de laatste maal, want hij keer de op 19 juni jl. terug naar zijn nieuwe vaderland, Au stralië). De wedstrijden had partijen. De uitslag Rotter damAmsterdam werd ten slotte bepaald op 46. De overige winstpunten voor Rotterdam kwamen op naam van mevrouw Klein en haar teamgenoot Berg hout. Tennis Het was aangenaam ver toeven op het tennispark van de IJsclub Kralingen, waar de wedstrijden een vlot, prettig en sportief ver loop hadden. Amsterdam had een duidelijke verster- Het gemengd dubbel tussen Amsterdam (links) en Rotterdam. V.l.n.r. mejuffrouw Van der Hoek, Gischler, Van Houweninge en mejuffrouw Scheffers. uitkwamen mejuffrouw Scheffers/Van Houweninge mejuffrouw Van der Hoek/Gischler. De partij werd door Amsterdam ge wonnen met 61, 63. Den Bosch kwam ook dit jaar niet goed uit de verf. Het enige, dat voor hen re sultaten kan afwerpen, is zich door een goede leraar les te laten geven, want ma teriaal zit er heus wel bij. Er was veel belangstelling en na afloop hebben de spe lers nog gezellig op het ter ras van het tennispark bij elkaar gezeten onder het ge not van een heerlijk, koel glaasje bier. De eindstand luidde: den een vlot verloop, wat in hoofdzaak te danken was aan het feit, dat van de 30 gespeelde wedstrijden er slechts twee in 3 games moesten worden beslist. De zwakke Bossche ploeg werd het slachtoffer van de op winst beluste zusterbrou- werijen, die elk met 100 zegevierden. De ontmoeting RotterdamAmsterdam moest dus de beslissing bren gen. Geruime tijd ging de strijd gelijk op, waarna Am sterdam tenslotte toch aan het langste eind trok. Bak ker verloor slechts één par tij, die tegen zijn dertig jaar oudere tegenstander Kok, die, tactisch spelend, in 3 games de winst naar zich toetrok. Meyer won al zijn De Rotterdammer Berghout in actie. king verkregen door het mee spelen van mejuffrouw Van der Hoek en de heren Gischler en Siemens. Rot terdam daarentegen was ge handicapt door het niet meespelen van mejuffrouw Kleyngeld en de heer Dup- per, ofschoon mejuffrouw Karin Hill, ondanks haar gemis aan wedstrijdroutine, een waardige plaatsvervang ster van Cobie Kleyngeld bleek te zijn. De beste wed strijd van deze dag was wel die tussen Rotterdam en Amsterdam in het gemengd dubbel, waarin tegen elkaar Amsterdam Rotterdam 21 Rotterdam Den Bosch 30 Den Bosch Amsterdam 03 Bekerpunten: Amsterdam 3 Rotterdam 2 Den Bosch 1 Foto rechts: Samen met haar partner Gischler won mejuffrouw Van der Hoek het gemengd dubbel tegen Rotterdam. Foto geheel rechts: Een smash van de Rotter dammer Van Willigen; rechts mejuffrouw Hill.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 13