<ZÖ{veróevciat\eó (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres). WIE HELPT mij aan foto's van klederdrachten in binnen- en bui tenlandHet verzamelen van dit soort foto's is mijn hobby. Van Nederlandse klederdrachten zijn bijna alleen kaarten of foto's van Marken en Volendam verkrijgbaar, terwijl het op het gebied van bui tenlandse klederdrachten helemaal moeilijk is ergens de hand op te leggen. Wie helpt mij of geeft mij een tip? de Kraaiafdeling tapkelder, Rotterdam of Corver- straat 33, Rotterdam-7 DE LEEFTIJD DER STERKEN Onze hartelijke gelukwensen gaan deze keer uit naar de heren P. Bardenz (Am sterdam) en N. van Vliet (Rotterdam), die op respectievelijk 2 juli as. en 16 augustus as. hun tachtigste verjaardag hopen te bereiken. Hierbij wil ik directie, bedrijfsleiding, colle ga's en personeel van de brouwerij te Rotter dam gaarne bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Vooral ook gaat mijn dank uit naar mevrouw Atzema van wie ik in deze moeilijke tijd zo bijzonder veel steun heb ondervonden. Mevrouw J. Groos-Niekerk. KOMENDE JUBILEA EN PENSIONERINGEN 1 juli: J. Bragonje, boekhouding, Am sterdam, 25 jaar. 5 juli: F. A. C. Leyerweert, chef afn. rek. crt., Den Bosch, 40 jaar. 15 juli: F. F. de Vink, alg. werkplaats, Amsterdam, 40 jaar. 1 aug.: J. M. Coesel, techn. dienst, Amsterdam, 25 jaar. 1 aug.: H. J. Leeflang, chef assurantiën Amsterdam, 25 jaar. (Wordt gevierd op 2 september.) 4 aug.: J. C. v. d. Water, garage-werk plaats, Rotterdam, 25 jaar. 11 aug.: A. A. de Keizer, mech. werkpl., Rotterdam, 25 jaar. 31 juli: J. B. Borm, chauffeur, Amster dam, met pensioen. AFSCHEID IN DEN BOSCH Onder een gezellig biertje werd op 13 april j.l. in Den Bosch afscheid genomen van mejuffrouw Gerrie Janssen, die na meer dan vijf jaren trouwe dienst in de „keuken kantoor" onze brouwerij ging verlaten in verband met haar aanstaand huwelijk. Hoezeer mejuffrouw Janssen, of liever onze Gerrie in haar loopbaan bij Heineken alom werd gewaardeerd, bleek uit het waardevolle cadeau, dat haar namens het gehele personeel door de heer Hoog straten werd overhandigd. RvE IN MEMORIAM Woensdagmorgen 15 juni jl. bereikte ons het ontstellende bericht, dat in de nacht daarvoor plotseling was over leden de heer F. C. J. STEENHORST Het onverwachte heengaan van de heer Steenhorst, die de afgelopen anderhalf jaar op de mechanische administratie te Rotterdam werkzaam was, heeft al lerwegen op de brouwerij grote ver slagenheid gewekt. Onze vriend Steenhorst was 59 jaar oud. Daarvan is hij bijna 41 jaar op onze Rotterdamse vestiging werkzaam geweest. Een groot aantal jaren maakte hij deel uit van de poortcontrole, in welke periode hij met velen van ons in aanraking kwam. Na zijn overplaatsing naar de mechanische administratie werd hem de behandeling van de retourbier- vergoedingen toevertrouwd, een taak die hij met grote zorg en toewijding heeft verricht. Wij allen hebben hem gekend als een opgewekt en plichtsgetrouw medewer ker, die de dingen van alledag met humor omkleedde. Ook in het verenigingsleven heeft hij, met name als bestuurslid van een der onderafdelingen van de personeelsunie, zich zeer verdienstelijk gemaakt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen de kracht toe dit zware verlies te dragen. Moge het voor hen een troost zijn, dat allen, die hem hebben gekend, hem met gevoelens van vriendschap en waar dering zullen gedenken. P. Bol 40

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 42