om de statistiek in evenwicht te brengen. Administratie, pas dus op uw tellen, want uit welingelichte bron wordt vernomen dat de commercie reeds nu in training is gegaan voor de ko mende revanche. RvE GOUDEN VIERDAAGSE De succesvolle deelname aan de voorgaande Vierdaagsen zal dit jaar gecontinueerd worden, waarbij voor het eerst in de wandelgeschiedenis van Hei- neken een interbrouwerij-team van onze drie vestigingen aan deze Gouden Vierdaagse zal deelnemen. Van de totale ploeg van 24 man zal een groep van 18 personen deel nemen aan een dagelijkse af stand van 40 km, terwij] 5 le den zullen trachten per dag 55 km onder de voetzolen weg te laten glijden. Ons oudste lid mejuffrouw Veenendaal uit Rotterdam zal haar 30 km in eenzaamheid moeten afleggen, Imaar ook voor haar zal op de laatste dag het einde even ge lukkig zijn als voor de andere Ldeelnemers. D. Nog waren de cijferaars echter niet tevreden en hoewel het veldover- wicht nu volkomen aan de zijde van de commercie was, wisten de admi nistratieven op knappe wijze toch nog eenmaal de bal in het commer ciële doel te schuiven, daarmee de eindstand op 51 brengend. De wisselbeker kwam hierdoor in handen van de administratie, evenals in 1964. Vorig jaar was het de com mercie, die de „cup" won. Tijdens „de nabespreking" in het ontvangstgebouw overhandigde de heer Peels de beker aan aanvoerder Hannema van het administratie elftal, waarbij hij voorstelde dat het volgend jaar het commerciële elftal de wedstrijd weer zal moeten winnen JAARVERGADERING PERSONEELSVERENIGING Op 16 april j.l. werd in het ont- vangstgebouw de jaarvergadering van de personeelsvereniging Den Bosch gehouden. Teleurstellend voor het bestuur was de bijzonder geringe belangstelling, die de leden voor deze jaarvergade ring hebben getoond. Uit het jaar verslag van de secretaresse bleek, dat het verenigingsjaar 1964/1965 over het algemeen zeer bevredigende re sultaten heeft opgeleverd. Tijdens deze vergadering is mejuf frouw G. Spermon afgetreden als bestuurslid; in haar plaats werd be noemd mejuffrouw M. C. H. A. van de Thillart (kas). Het bestuur is voor het lopende ver enigingsjaar thans als volgt samen gesteld: voorzitter: H. M. Sikking 2e voorzitter: W. L. Huysmans secretaresse: mej. M. v. d. Thillart 2e secretaris: M. J. Heller nenningmeester: F. A. C. Leyerweert 2e penningmeester: H. J. van Luijk commissaris: W. L. v. d. Luur. RvE De heer Peels overhandigt aanvoerder Hannema de zo begeerde trofee. Het met een uitmuntende keeper versterkte elftal van de administratie. Het commercie-elftal DERDE CUPWEDSTRIJD COMMERCIE-ADMINISTRATIE Het is een goede traditie geworden dat commercie en administratie jaar lijks elkaar op het voetbalveld ont moeten voor een krachtmeting, die zowel spelers als toeschouwers veel genoegen bezorgt. Woensdag 25 mei jl. was het dan weer zover en in de weken die aan deze datum vooraf gingen, waren de uitdagingen over en weer niet van de lucht. Na de aftrap door de heer Leyer weert lieten de partijen zien, wie het snelst was en over de meeste behendig heid beschikte, hierbij helaas gehin derd door een druilerige regen, die jammer genoeg ook vele vaste sup porters heeft afgeschrikt. De administratieven namen direct het heft in handen en de commer- ciëlen werden danig in de verdedi ging gedrukt. Het goede teamwork van de admi nistratie resulteerde al dra in een doelpunt van middenvoor Schuur- mans. Onder leiding van de heer Konings, bijgestaan door de heren Van Hoorn' en Sikking werd het een sportieve strijd, waaraan de spelers van Real Madrid en Internationale nog wel eens een voorbeeld zouden kunnen nemen. Toen de commerciële keeper Damen vier keer gepasseerd was, begonnen de commerciëlen „uit een ander vaatje te tappen". Dit resulteerde in een doelpunt van rechtsbuiten Smits, waardoor de stand op 41 kwam. Commerciespeler Van der Velde onderschept een voor administratie-aanvoerder Hannema be stemde pass.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 31