Na een stand van 2-2 moest het da- mesdubbel de beslissing brengen. De eerste set ging naar ons met 6-2. De tweede set zou wel net zo gemakke lijk gaan als de eerste, dachten we. We kwamen echter bedrogen uit. De tegenstandsters liepen uit tot 5-2 in hun voordeel, nog een paar klappen en een derde set zou gespeeld moeten worden. Toen gebeurde er een won der. Charlotte begon ineens zo ge weldig te spelen, dat zij Cobie Klein geld. die een inzinking had, daar ..uithaalde", waarna zij samen de ach terstand wisten om te zetten in een 7-5 voorsprong en daarmee de partij alsmede de wedstrijd wonnen. T.I.O.D. 6Heineken 2 05 Het 2e team kwam. zag en overwon. Alle partijen werden in twee sets ge wonnen. Heineken 3Keep Smiling 8: 05 De heren van Keep Smiling waren over de gehele linie sterker zodat er geen enkel tegenpuntje kon worden gescoord. Een pover resultaat. R.O.V.S. 6Heineken 1: 0—5 Op Hemelvaartsdag werden de wegens de regen uitgestelde wedstrijden van 23 april gespeeld. Dick Dupper. die „thuis" zijn enkel spel had verloren, had zich nu men taal zeer goed voorbereid en won met 6-3, 6-3. Charlotte Scheffers volgde dit goede voorbeeld door met 8-6, 6-4 ook haar partij te winnen. Het ge mengd dubbel werd deze keer niet zo overtuigend gewonnen, als we van deze combinatie gewend zijn, namelijk 6-2. 3-6. 6-3. Het herendubbel werd een verdiende overwinning 6-0, 6-1. Het damesdub- bel ging wat moeilijker: in drie sets viel pas de beslissing 6-1, 4-6, 6-3. Heineken 2T.i.O.D. 6: 23 Na drie achtereen gewonnen wedstrij den werd nu helaas verloren en wel van een tegenstander, waarvan zij ..uit" met 5-0 hadden gewonnen. Het kan verkeren. Het leek wel of begin nelingen bezig waren, zo belabberd ging het. We zullen maar denken dat zij een off-day hadden. Keep Smiling 8Heineken 3: 50 Hoewel onze mannen in deze return wedstrijd beter partij gaven, kon er helaas ook deze keer geen tegenpunt worden gescoord. Oefenen en nog eens oefenen, dit alleen kan vruchten afwerpen. Vice Versa 3Heineken 1: 14 Deze returnwedstrijd verliep voor ons wat vlotter dan de thuiswedstrijd. Dick Dupper kon ook deze keer zijn tegenstander niet de baas worden en verloor zijn partij. Charlotte Scheffers won ook nu weer van haar sterke te genstandster en met 6-2, 6-3 zette zij deze aan de kant. Zowel het gemengd als het dames- en herendubbel hadden een vlot verloop, hoewel het er in het damesdubbel in de 2e set even om spande. Heineken 2Vice Versa 8: 50 Naar de uitslag te oordelen lijkt het een gemakkelijke overwinning geweest te zijn. Niets is minder waar. Miep Hoogenboom en haar echtgenoot heb ben voor hun enkelspel echt moeten vechten om te kunnen winnen. Miep had er zelfs drie sets voor nodig. I.C.C. 10Heineken 3: 41 Het herenteam kan het jammer ge noeg, na één wedstrijd te hebben ge wonnen, niet meer tot een overwin ning brengen. Wat is hiervan de re den? Gebrek aan routine, wedstrijder varing, conditie? Ik zou zeggen van al les een beetje. Veel oefenen heren! Dan komen de overwinningen wel los. Be Quick 3Heineken 1: 23 Op het kleine baantje te Maassluis zou deze middag de beslissing vallen wie van beiden zich kampioen zou mogen noemen. Charlotte Scheffers nam geen enkel risico en won haar single met 6-1, 6-3. Dick Dupper verloor zijn partij met 7-5, 4-6, 2-6. Met 1-1 uit de enkelspelen werd aan het gemengd dubbel begonnen. Cobie en Henny veegden hun tegen standers met overtuigende cijfers van de baan 6-2, 6-1. Het herendubbel ging weer verloren met 6-3, 1-6, 3-6, zodat de stand weer gelijk was. De dames zouden het dus moeten doen. En ze hebben het gedaan. Ze wonnen deze belangrijke partij met 6-1, 6-2 en maakten daarmee het kam pioenschap tot een feit. Na afloop sprak de voorzitter enige waarderende woorden tot het team en overhandigde hij de dames een boeket bloemen. vGi Heineken 2Leonidas 6: 23 Deze laatste competitiewedstrijd heeft ons tweede team verloren, maar toch is het met 8 punten uit 6 wedstrijden kampioen van zijn afdeling geworden en het promoveert dus automatisch van de 3de naar de 2de klasse. Pro ficiat! Een kort verslag van deze laatste wed strijd volgt hieronder. Het damesenkel werd na een spannen de strijd door Miep Hoogenboom ge wonnen met 8-6, 6-4. Het herenenkel was zo mogelijk nog spannender en duurde drie sets. De eerste set werd door Bob Hoogen boom snel met 6-1 gewonnen. In de tweede set herstelde zijn tegenstan der zich evenwel, zodat Bob verloor (met 7-5). De derde set was dus be slissend. Al vlug stond hij met 4-0 achter en we vreesden het ergste. Ten slotte trok Bob met 6-3 aan het kortste eind. De stand was dus hiermee weer gelijk: 1-1. Het gemengd dubbel wonnen wij weer in twee sets: 7-5, 6-4 en het dames- dubbel werd verloren met 6-4, 7-5. Bij een stand van 2-2 moest dus het herendubbel de beslissing brengen. Het was inmiddels al 6 uur geworden, maar onze mannen. Bob en Jan, speel den onverstoord door. De overmacht van Leonidas bleek echter te groot, hoewel ook van onze kant rake klap pen werden uitgedeeld. De strijd ging aanvankelijk gelijk op, maar na het langdurige enkelspel kon Bob niet vol doende kracht opbrengen en ook Jan Visser, kennelijk daardoor aangesto ken, faalde menig keer. Deze partij werd dan ook verloren met 6-2, 6-3. Daarmee werd de eindstand dus 2-3 in ons nadeel. Zoals we hierboven reeds vermeldden is ons team door een beter set-gemid delde toch kampioen geworden. Wij hopen van harte, dat zij zich volgend jaar in de tweede klasse zullen kun nen handhaven. Heineken 3Berkenrode 6: 32 Ons herenteam behaalde op deze laat ste competiedag zijn tweede overwin ning op Berkenrode en eindigde dus met 4 punten uit 6 wedstrijden. Het werd dus geen hekkesluiter. Wel licht zal dit team volgend jaar door meer ervaring een trapje hoger op de ladder kunnen stijgen. MS Het derde team dat voor het eerst aan de competitie deelnam. Hans Kievits, Henk Norp, Joop Fransen en Harry van Willigen.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 30