FOTO- EN FILMCLUB ROTTERDAM Foto-van-de-maand juni, groep gevorderden, D. Handbeuckers. Foto-van-de-maand juni, groep beginners, H. Kieyn Hesselink. Foto-van-de-maand mei, groep beginners, D. Dupper. Foto-van-de-maand mei, groep gevorderden, G. van Puffelen. Op 16 juni 1966 hielden we de sluitings avond van het seizoen 1965/1966. Op deze avond werden tevens de promoties bekend gemaakt. Foto van de maand. Van de groep beginners naar de groep gevorderden A promoveerden de volgende personen: .Dankloff, A. A. Frenks, Kieyn, Hesselink. Nieuwenhuyzen en Van Willigen. Van de groep gevorderden A naar de groep gevorderden B promoveer den Handbeuckers, Van Puffelen en Tim mer. De groep gevorderden telt nu elf leden, na twee jaar competitie een mooi resultaat! Bij de dia-v an-de-maand promoveerden Breeman van de beginners naar de gevor derden A evenals Timmer en A. A. Frenks, H. C. Frenks en Van Puffelen naar de ge vorderden B. Nu de vakanties voor de deur staan en en kelen reeds met vakantie zijn geweest, hopen we volgend seizoen weer op fraaie foto's. U vergeet toch ook de fotowedstrijd voor Vers van 't Vat niet? De foto-van-de-maand, groep beginners, van juni was van Kieyn Hes- seling, die in de groep gevorderden van Handbeuckers. BILJARTNIEUWS B.B.B.-competitie 19651966 Evenals voorgaande jaren speelde Hei- neken ook dit seizoen weer mee. Na dat de eerste helft van de competitie gespeeld was, stonden wij op een zeer gunstige (tweede) plaats, die wij ech ter in de tweede helft moesten prijs geven, waarna wij ten slotte zelfs ge noegen moesten nemen met een ge deelde 4e/5e plaats. Dat de Heineken spelers weer sterk gespeeld hebben, komt tot uitdruk king in het aantal gemaakte caram boles. Van de veertien ingeschreven spelers gingen elf met hun gemiddelde omhoog, terwijl drie spelers een klein verlies leden. Spelers die de grootste winst aan caramboles boekten waren Spros (17), Dick van Yperen (15), Hoogmoed (14). Van Gent (12), Lam mens, Kareis en Rutten (elk 9 ca ramboles). De einduitslag van deze competitie was: 1. Sunlight C103 punten 2. E.N.C.K92 punten 3. Shell 87 punten 4. Heineken 82 punten 5. Sunlight B82 punten 6. B.P79 punten 7. Pelmolen 78 punten 8. Keijnes 68 punten Onderlinge competitie De deelnemers, die voor deze compe titie in twee groepen verdeeld waren, hebben hun wedstrijden nog voor de vakantie kunnen spelen. In poule A was het Lammens die reeds in de eerste wedstrijden de lei ding nam en deze plaats niet meer heeft afgestaan. Van de twaalf door Lammens gespeelde wedstrijden, wist hij er negen te winnen; twee partijen werden verloren en een eindigde in remise. In poule B was de spanning groter. Hier gingen aanvankelijk enkele spe lers gelijk op, totdat Van Berkel (beter bekend als Henk) samen met Rutten moest uitmaken wie de eerste plaats ging bezetten. Beide spelers hadden acht partijen gewonnen en vier verlo ren. Zaterdagmorgen 21 mei jl. werd deze wedstrijd gespeeld. Door beter spel wist Van Berkel Rutten te kloppen, waardoor hij kampioen werd. 's Avonds op ons grandioze jaarfeest in „Palace" heeft Van Berkel het kampioenschap verder gevierd. Van Wensveen, ook op deze avond aanwezig, reageerde snel toen hij de „Klapkip", die bij het optreden van duo „De 2 Kamé's" uit de pan vloog, rakelings over onze Heineken pilsjes heen, opving. Dit was dus met recht „hebben de kip". „Flat Bokaal" Ook aan dit jaarlijkse tournooi, waar bij het erom gaat een zo hoog moge lijk gemiddelde te spelen, nam Heine- 26

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 28