VAN ONZE VERENIGINGEN WANDELSPORT Op zaterdag 14 mei jl. liep de groep, die ook aan de 50ste Vierdaagse te Nijmegen deelneemt, in Ede de 40 km door de heide en in de bossen. Het was een stralende lentedag. Het parcours was schitterend. Het groen, hoe kan het anders, lentefris. De schoonheid van de omgeving van Ede, Wolfheze en Otterloo hebben wij dan ook wel leren kennen en waarderen. Minder waren we te spre 24 ken over de slechte organisatie van de tocht. De bordjes, die de route aangaven waren zo klein, dat ze soms niet te zien waren. En wij ver moeden, dat ze ook niet altijd goed stonden In ieder geval zijn we verschillende keren verkeerd gelopen, waardoor er nog wel enige kilome ters bij de 40 zijn gekomen. Zand en grint waren rijkelijk aanwezig op de paden, zodat wij een dikke laag mee namen naar onze woonsteden. Als training voor de Vierdaagse was deze tocht onbetaalbaar. De Molentocht in Krimpen aan de Ussel werd op zaterdag 7 mei gelo pen. Een mooie tocht, maar het weer liet zich niet van zijn prettigste kant zien. Het werd jasje aan, jasje uit", maar alles bijeengenomen, mede door de prima organisatie, was het een schitterende wandeltocht. De „Glasstadmars" werd, in verband met het „Heineken-feest" op zater dag 21 mei, door een kleine groep gelopen. Ons verslag van vorig jaar vertelde u alles over het schitterende parcours. Er kunnen nog steeds een paar plaat sen worden bezet in onze rijen. Waar blijven onze wandelsporters (sters)? Vraag eens inlichtingen over ons programma. Te gauw is een seizoen weer voorbij. Eén telefoontje (toestel 124 óf 170) en wij maken een af spraak met u. vdBg. DE JAARLIJKSE VOETBALDAG De heer Campagne heeft de Bel uitgereikt aan de brouwerij-captain, de heer J. de Bruyn. Het elftal van de bottelarij. Hurkend uiterst links: de oude Vis, midden staand: de dikke Haas; met hoed: de g Gortworst, terwijl u rechts staand G. Bakker ziet, de schrijver, wereldreiziger en Australische Nederlander, tevens tafeltennisfenomeen. Zaterdag 21 mei 1966 heeft de ne gende Amsterdamse Sportdag plaats gevonden op het terrein van de A.S.V. „Meerboys", dat zoals ge woonlijk gratis beschikbaar was ge steld. We speelden onder een stra lende hemel, wat ook geheel gratis was. Vier elftallen, namelijk garage, bot telarij, maandgelders en brouwerij, streden om de hoogste eer met als inzet de IJsbel. De spelers werden aangemoedigd door een groot publiek, dat genoot van sportief gespeelde wedstrijden en af en toe ook nog van een pilsje. De maandgelders, die het oudste elf tal hadden, werden overeenkomstig de verwachtingen naar de laatste plaats verwezen, terwijl de bottelarij, met de oudste (H. Vis, 51 jaar), de dikste (A. Haas) en de g (Gort worst), het al niet veel beter deed. De garage en de brouwerij streden tot de laatste ademtocht en hier bleek dat de brouwerij m m meer lucht had. Onnodig te zeggen dat de broodjes en het biertje de stemming tot grote hoogte opvoerden. Bij de prijsuitrei king dankte onze directeur, de heer Campagne, de Meerboys" hartelijk voor hun gastvrijheid en alle spelers voor hun sportieve spel. Ook de scheidsrechters werden niet vergeten. Voorzitter Hollander sloot zich ge heel aan bij de woorden van de heer Campagne. U itslagen: garage brouwerij 0—0 bottelarij maandgelders 0—0 bottelarij brouwerij 0—1 garage maandgelders 1—0 brouwerij maandgelders 2—0 garage bottelarij 1—0 Eindstand: doelp gs. gw. gl. vrl. v-t p. 1. brouwerij 3 2 10 3-0 5 2. garage 3 2 1 0 2-0 5 3. bottelarij 3 0 1 2 0-2 1 4. maandgelders 3 0 1 2 0-3 1 Hollander De heren Campagne en Hollander bekijken onder het toeziend oog van penningmeester Smit de precaire toestand van de Bel.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 26