Amsterdamse oude garde maakte voorjaar strip SgpW-' Maandag 6 juni jl. was het dan zo ver. De gepensioneer den van de Am sterdamse brouwe rij gingen een dag uit. Het was de eerste keer dat de trip alleen voor de oude garde be stemd was. Uit een enquête is name lijk gebleken, dat het actieve perso neel meer voelde voor een jaarfeest. Om even over half negen vertrok ken we in vijf bussen van de brou werij. De lucht zag er niet zo best uit, maar daar trokken we ons niets van aan. Maar goed ook, want toen we een emdje buiten Amsterdam waren, kwam de zon al achter de wolken vandaan. Het is een pracht- dag geworden. Via 's Gravenland reden we naar Bij de poort van Ouwehands Dierenpark. Foto links: Aan de koffie op het terras. Foto onder: Tijd om te vertrekken; de bussen worden weer opgezocht. Hilversum. We passeerden daar het "snoepje van de week", namelijk het huis van de heer P. de Gruyter. Daarna koersten we naar Lage Vuur- sche, waar we een glimp van "Dra- kensteyn" probeerden op te vangen. We zagen daar inderdaad iets wits door de bomen schemeren, maar meer ook niet. Volgens de chauffeur van bus I was het eerst het plan geweest een kop koffie bij prins Claus te gaan drinken, maar aangezien de zes de juni een werkdag was, ging het niet door. Jammer. Via Zeist, Driebergen, Doorn en Amerongen ronkten de bussen ver volgens naar Rhenen, waar we in Ouwehands Dierenpark belandden. Op het terras bij het restaurant was er gelegenheid iets te gebruiken en daarna kon men vrij de apen, leeuwen, beren en wat dies meer zij bekijken. Toen werd het zoetjesaan tijd om de magen weer wat bij te vullen. Bij het restaurant werden we daar toe voorzien van een lunchpakket. Om één uur kropen we weer in de (warme) bussen en kwamen via Greb- beberg, Wageningen, Bennekom, Ede en Otterlo in het Nationale Park 19

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 21