I E.H.B.O.- EXAMEN EXAMEN E.H.B.O.-CURSUS ROTTERDAM De E.H.B.O.-cursus 1965/1966 is afgeslo ten. Dinsdag 3 mei jl. hebben zeventien cursisten het examen afgelegd, waarvan vijf tien met goed gevolg. De geslaagden zijn de heren: H. A. de Bruin, P. Dijkman, H. A. Leurs, G. C. Raadtgever, K. Verduin, J. M. Wetsteen en de dames K. de Baan, M. Ch. A. Clasquin, M. Frenks, A. J. F. van de Meer, M. Hougee-Nusteling, H. J. Ollefers, M. M. Schaay, E. G. Stolk en T. A. Oosterbroek. Donderdag 2 juni jl. zijn tijdens een gezel lig samenzijn in de raadskelder de voorlopige diploma's uitgereikt. jes zijn niet alleen het buffet met bijbehorende ruimten gedeeltelijk aan het oog onttrokken, maar zijn ook de afmetingen van de kantine schijn baar verkleind. De tijdelijke houtbouw aan de oost zijde is thans onzichtbaar door een decoratieve wand, waarop de beschil derde panelen tot verschillende com posities kunnen worden samenge voegd. Deze panelen vertonen een geheel nieuwe combinatie van abstracte fo tografie met daarop afgestelde beschil deringen. De andere gevelwanden zijn bedekt met kleurige gordijnen of strakke ve- netianblinds, waardoor het al te over vloedige licht wordt getemperd. Het bestaande meubilair is vervangen door vier- en tweepersoons tafels met lichte, uitneembare en stapelbare stoeltjes. Alles bijeen heeft de kantine een ge daanteverwisseling ondergaan die een verblijf daar tot een aangename ge beurtenis maakt. Boven: Dr. Römer ontving uit handen van de heer Van Gunst een kleine attentie. Rechts: Dr. Staatsen, bedrijfsarts en leider van deze cursus, kreeg als blijk van waardering een doos Heineken Rondjes. De geslaagden met de docent en het bestuur van de E.H.B.O.-cursus. V.l.n.r. de heren H. Dijkmans van Gunst (voorzitter), H. van Leeuwen, mejuffrouw J. Berlo, de heren J. G. Hoogstraten, A. Boer, C. Bremer, P. G. Westerfaken, W. H. M. Leeuwis, J. Siliakus, H. J. Carboex, mevrouw G. A. P. Ehrenforth (secretaresse), dr. Cl. Römer, mejuffrouw M. J. Janssens, dr. A. G. M. Staatsen en zuster M. G. M. Fox. Op dinsdag 10 mei 1966 werden in het ontvangstgebouw Den Bosch E.H.- B.O.-examens afgenomen door dr. Cl. Römer. Tien cursisten, die zich sedert sep tember 1965 hadden verdiept en ge oefend in E.H.B.O.-theorie en -prak tijd mochten het diploma in ontvangst nemen. Met deze groep geslaagden heeft on ze E.H.B.O.-bedrijfsploeg een waar devolle uitbreiding ondergaan. RvE 11

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 13