FOTOWEDSTRIJD VAKANTIE EE Verregende vierde voorjaars wandeltocht van „Heineken Den Bosch" In aansluiting op de drie artikelen, die onder de titel „Vakantie foto's" in Vers van 't Vat verschenen zijn, nodigen wij alle perso neelsleden en hun huisgenoten uit deel te nemen aan de foto wedstrijd „Vakantie 1966". In de afgelopen jaren zijn enkele fotowedstrijden gehouden, waarbij helaas het aantal inzendingen beneden de verwachtingen is gebleven. Gezien het toenemend aantal amateur-fotografen, geloven we deze keer op een enthousiaste deelname te kunnen rekenen. De Foto- en filmclub Heineken Rotterdam bijvoorbeeld heeft reeds toegezegd een aantal foto's voor deze wedstrijd te zullen inleveren. Het moet echter een aangelegenheid worden voor alle personeelsleden en daarom hopen we dat men zowel in Amsterdam, als in Rotterdam en Den Bosch op spontane wijze zal deelnemen. Het onderwerp „VAKANTIE 1966" biedt al onze amateur-foto grafen, de beginners zowel als de gevorderden, legio kansen hun krachten te beproeven op de vele mogelijkheden die op fotografisch gebied te vinden zijn. De voorwaarden luiden als volgt: 1°. Deelname staat open voor alle Heineken werknemers en hun huisgenoten. 2°. De deelnemers worden ondergebracht in twee categorieën, te weten: A. leden van fotoclubs, B. degenen, die geen lid zijn van een fotoclub. 3°. Per deelnemer mogen maximaal 3 foto's (zwart/wit) inge zonden worden. 4°. De foto's dienen ingezonden te worden onder motto (dat is een willekeurig woord). Achter op de foto mag uitsluitend. het motto vermeld worden, samen met de letter A of B om aan te geven in welke categorie men uitkomt. (Géén namen vermelden; zie onder 7°.). 5°. Het formaat van de in te leveren foto's is vastgesteld van groep A op 18 x 24 cm; voor groep B op 13 x 18 cm. De deel nemers wordt verzocht zich strikt hieraan te houden. 6°. Uitsluitend in 1966 gemaakte foto's dingen mee naar de prijzen. 7°. Inzendingen richten aan: Redactie Vers van 't Vat, Rotterdam (Crcoswijksesingel 50). Linksboven op de envelop vermelden „Fotowedstrijd 1966". Op een apart vel naam en adres opgeven, alsook onder welk motto men inzendt. 8°. De jury zal bestaan uit zeven personen, namelijk 2 personeels leden van Amsterdam, 2 personeelsleden van Rotterdam, 2 personeelsleden van Den Bosch en de redacteur van Vers van 't Vat. 9°. De deelnemers verklaren zich akkoord met eventuele plaatsing in Vers van 't Vat van de door hen ingezonden foto's. 10°. De sluitingsdatum is vastgesteld op 1 oktober 1966. 11°. De uitslag zal in het Kerstnummer van Vers van 't Vat wor den bekendgemaakt. 12°. In iedere categorie worden drie prijzen beschikbaar gesteld, een eerste prijs van 50,een tweede prijs van 30,— en een derde prijs van 20,- Het ligt in de bedoeling, bij voldoende deelname, alle ingeleverde foto's te exposeren, zowel in Amsterdam, Rotterdam als Den Bosch. De beste foto's zullen daarvoor nog eens extra worden vergroot. Be waart u daarom de negatieven van de ingezonden foto's zorgvuldig. De tentoonstelling zal vermoedelijk worden gehouden in januari 1967. Wij wensen alle deelnemers mooi fotoweer en veel succes! Van de weersomstandigheden, waar onder de drie voorgaande Heineken voorjaarswandeltochten plaats had den, kon men nog zeggen, dat zij goed tot redelijk goed waren. Van deze in feite allesbeheersende factor, zoals die zich tijdens de op 23 april jl. gehouden wandeltocht heeft doen gelden, kan alleen maar gezegd wor den, dat hij van een bijzonder na delige invloed is geweest op het aantal deelnemers, waaruit dus volgt, dat het ditmaal „huilen" was met het weer! Ondanks deze ernstige tegenslag voor onze Bossche bedrijfswandelsportver- eniging, die deze tocht voor de vierde maal in successie met zoveel enthou siasme heeft georganiseerd, meldden zich nog ruim duizend wandelvrien den voor deelname aan! Ware het droog en misschien zonnig geweest, De Berlicumse heer Boselie schrijft in op de 40 km. Links de heer Beukers, die geassisteerd wordt door de heer Leyerweert. 24

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 26