TENNIS INTER- BROUWERIJ ROTTERDAM 11 JUNI 1966 Het seizoen is begin april begonnen en het is dus de hoogste tijd om eens iets van de vereniging te laten horen. Er spelen dit jaar 3 teams in de zaterdagmiddag-competitie, waaron der voor het eerst een herenteam. Het 1ste team is overgegaan naar de le klasse, het tweede speelt in de 3e klasse en het herenteam in een afzon derlijke afdeling voor heren. Het 1ste team bestaat uit de dames J. M. Kleyngeld en Ch. M. Scheffers en de heren D. A. Dupper en H. van Houweninge; het 2de team uit de dames M. Hoogenboom-van Putten en A. Poot en de heren J. Hoogen- boom en J. B. Visser en het heren team uit de heren J. J. Fransen, A. J. Hoogenboom, H. J. Kievits, H. H. W. Norp en M. van Willigen. Hieronder volgt de indeling van de teams t.w. le klasse, afd. 3 3e klasse, afd. 1 R.O.V.S. 6 Heineken 2 Heineken 1 T.I.O.D. 6 Vice Versa 3 Leonidas 6 Be Quick (M) 3 Vice Versa 8 Heren, afd. 4 I.C.C. 10 Berkenrode 6 Keep Smiling 8 Heineken 3 Het 2de team speelt nu al jaren in de 3e klasse, maar ik heb horen fluis teren, dat zij met kampioensplannen rondlopen. De spelers van het herenteam, waar van de meesten nog nooit competitie gespeeld hebben, wens ik van harte veel succes toe en ik hoop dat de zenuwtjes zullen worden thuisgelaten. Het 1ste team, vorig jaar op het nippertje van het kampioenschap ge houden (verloren met 32), is auto matisch overgegaan naar de le klasse. Een aanwinst voor het team is het meespelen van mejuffrouw Charlotte Scheffers. Na een reeks van jaren is het ver trouwde herendubbel Van Houwe ningeVan Ginneke, door omstan digheden, uit elkaar. Menig succes hebben zij behaald. Gaarne wil ik van de gelegenheid gebruik maken om mijn ex-partner nog te bedanken voor al de jaren, dat ik prettig met hem heb samengespeeld. Veel succes zij het nieuwe dubbel toegewenst! De op zaterdag 23 april jl. te houden competitiewedstrijden konden door regen geen doorgang vinden. Op 30 april, een stralende dag, zijn de dames en heren het strijdperk bin nen getreden. Een summier verslag van enkele gespeelde partijen volgt hierna. SPORTDAG Heineken 1Vice Versa 3: 23 Charlotte Scheffers opende de wed strijd met het enkelspel. Hoewel niet geheel fit, probeerde zij toch het beste ervan te maken, maar haar tegen standster was te vast op alle slagen en deze won dan ook met 64, 62. Het gemengd dubbel Cobie Kleyn geldVan Houweninge, maakte door voortreffelijk spel de stand weer ge lijk; de tegenstanders werden met 63, 62 verslagen. Ofschoon Dick Dupper zich sterk had gegeten aan een paardebiefstuk verloor hij zijn enkelspel op eervolle wijze in drie sets, namelijk met 36, 60, 26. Zijn tegenspeler was zo vast als een muur, een echte „base- line"-speler. Volgende keer meer suc ces Dick! Het damesdubbel is een spannende wedstrijd geworden. Na een 51 voorsprong werd de eerste set toch nog met 57 verloren. De tweede set gaf al spoedig een voorsprong van 30, die helaas niet kon worden behouden; ook deze set ging (met 68) verloren. Charlotte Scheffers faalde in deze partij, mede door haar niet fit zijn, volkomen. Cobie Kleyngeld speelde sterk. Een benauwde overwinning in twee sets: 64, 64 behaalde het heren- dubbel. Vice Versa 8Heineken 2: 05 Een goed begin is het halve werk. Volhouden zo en de 2de klasse is in zicht! Naar ik vernam, blonken de heer en mevrouw Hoogenboom door hun ge routineerde spel in deze wedstrijd uit. Heineken 3I.C.C. 10: 05 De jeugd tegen de oudjes. Maar de oudjes deden het nog best en wonnen met flinke cijfers. Toch begon Joop Fransen in zijn enkelspel goed, sloeg diverse malen met zijn service een prachtige ace, maar zijn tegenstander beschikte over meer routine en won met 75, 62. Meer zelfvertrouwen en rustiger spel kan de volgende keer een overwin ning opleveren. De overige partijen werden alle, hoofdzakelijk door gebrek aan wed strijdervaring, verloren. vGi. 23

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 25