NIEUWS VAN DE E CURSUS VOOR MACHINISTEN IN OPLEIDING VERBOUWING BIJ H.T.B. SCHIEP NIEUWE RUIMTEN Gedurende de maand maart is in Rotterdam onder auspiciën van de afdeling technische opleidingen door een aantal Heineken deskundigen een cursus verzorgd voor vijftien machinisten in opleiding, alsmede voor enkele medewerkers, hoofdzakelijk uit Rotterdam, die uit de aard van hun functie speciale belangstelling voor een bepaald onderwerp hadden. Ook werden er voor drachten en demonstraties gehouden door specialisten van buiten onze bedrijven. Het programma vermeldde een grote verscheidenheid aan onderwerpen, alsook enkele excursies naar bedrijven, die ter illustratie van bepaalde lessen interessant waren. Op de laatste dag van de cursus werd bijgaande foto gemaakt, waarop u een aantal van de docenten en de cursisten (op één na) verenigd ziet. Staand v.l.n.r. de heren A. M. M. Bartels. P. C. van Onselen, C. van der Molen, H. J. Olde Bijvank, C. W. van Meel, E. Ruijter, H. Kleyn Hesselink, J. C. Roelofs, J. J. de Viet. P. de Brune, K. Verduin, H. Prins; zittend v.l.n.r. H. P. Henge- veld, G. H. Nikkois, H. Otter, E. W. Benne, J. Rosier, J. J. de Winter, L. Muller, A. J. Anink, J. J. Commis saris, J. Postma en P. van Maarleveld. Een kijkje in de nieuwe behuizing van de af- A deling documentatie. V.l.n.r. de heren H. J. B. Ordelmans (tekenkamer), H. J. Bloom, A. P. Groenendijk, G. C. Foncke en A. Pijpers. In het gebouw van Heineken Technisch Beheer N.V. te Rotterdam is in enkele maanden tijds een verbouwing uitgevoerd, die het gedeelte waar zich onder andere de tekenkamer bevindt een geheel ander aanzien heeft gegeven. Met deze verbouwing werd het probleem van ruimtegebrek elders in het gebouw verlicht. Men heeft namelijk de voormalige open ruimte (de zogenaamde vide) naast de tekenkamer benut om er de afdeling documentatie in onder te brengen. Door het plaatsen van dubbelwandige panelen verkreeg men een aantal nieuwe ruimten, waarvan de aankleding met zorg is geschied, onder andere door toepassing van moderne, frisse kleuren. In het bijzonder wanneer men de afdeling documentatie betreedt, krijgt men daarvan een goede indruk. Verder werden er enkele kamers geformeerd ten behoeve van het projectenbureau. Dit ging ten koste van de tekenkamer, die er aan de andere kant weer ruimte bijkreeg doordat het tekeningenarchief naar de afdeling documentatie verhuisde. Ook de tekenkamer zelf onder ging een gedaanteverwisseling, die op de hierbij geplaatste zwart/wit foto slechts gedeeltelijk tot uitdrukking komt. De tekenkamer in haar nieuwe gedaante. V.l.n.r. de heren C. W. Poot, J. H. van Krieken, A. J. H. Lentelink, H. J. B. Ordelmans, G. W. Visser, E. Strang, M. A. Kleine (voorgrond), H. Voorschuur, K. Langstraat en J. H. Vos.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 6