Dr. H. P. Heineken 80 jaar De officiële tafel: v.l.n.r. de heren Wittert, dr. Heineken, A. H. Heineken, mevrouw Bijl de Vroe en de heren Honig en Ton. Drie oudgardisten halen samen met dr. Heineken herinneringen op. V.l.n.r. de her&n Mars, Volkers en Bolhoven. „Weet je nog wel, Kaan?" ,,Het ziet er nog prima uit." De heer Huybrechtse tijdens zijn felïci- tatietoespraak. De feestelijke bijeenkomst in 't Koel- schip is uitgegroeid tot een demon stratie van genegenheid voor de man onder wie velen zo lang en met zo veel plezier hebben mogen werken in de jaren, die beslist niet de gemakke lijkste waren in de geschiedenis van de brouwerij. De heer Wittert van Hoogland, oud ste lid van de raad van bestuur, zei zeer verheugd te zijn dat de jarige temidden van de oude getrouwen had willen komen. In zijn felicitatietoe spraak gewaagde hij ervan dat de heer Heineken altijd begaan was ge weest met het lot van een ieder en de belangen van de werknemers al tijd, zoveel als in zijn vermogen lag, had behartigd. Ook het feit dat de heer Heineken „En het smaakt ook nog best." steeds veel aandacht had geschonken aan de wetenschappelijke benadering van het brouwproces en zijn voort durende zorg voor het bereiken van een goede samenwerking werden nog eens belicht. Dit heeft er zeer toe bij gedragen, dat Heineken thans een wereldreputatie heeft verkregen. Voorts sprak de heer Wittert woor den van dank aan het adres van me vrouw Bijl de Vroe, die reeds tien jaren de heer Heineken met goede zorgen omringt, woorden die hij ver gezeld deed gaan van een kleine bloemenhulde. De heer Huybrechtse kwam vervol gens namens alle aanwezigen de ja rige gelukwensen. Ook sprak hij zijn dank uit voor de bemoeienissen van de heer Heineken, die ertoe hadden 2

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 4