DANKBETUIGING Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen aan de leden van de raad van bestuur, de directie, zowel in Singapore als in Nederland, alsmede aan alle oud-collega's te Singapore en Rotter dam, voor de spontane belangstelling die ik mocht ondervinden en de prachtige geschenken die ik mocht ontvangen bij mijn afscheid. U allen tezamen hebt de 14e januari te Singa pore en de 7e maart te Rotterdam tot onver getelijke dagen gemaakt. J. VAN STRATEN Afscheid T. A.J. GEURDS Donderdag 31 maart jl. betekende voor de heer Geurds de laatste dag van zijn dienstverband bij Heineken, aangezien hij in de maand maart de pensioengerechtigde leeftijd bereikte. Wegens de minder goede gezondheid van de heer Geurds werd dit afscheid bij hem thuis ge vierd en niet bij Heineken's Bierhandel Maastricht, waar hij als chauffeur werkzaam is geweest. Behalve zijn naaste familie waren aanwezig de heren Ellens, directeur van Heineken's Bierhandel Maas tricht, Ouderdorp, chef personeelszaken te 's-Hertogen- bosch, Bex, gepensioneerd boekhouder van St. Serva- tius, Hogenboom, collega van de heer Geurds en Hertogs. Onder een glaasje bier kwamen weldra de verhalen uit de oude tijd naar voren, waarin de heer Geurds een be langrijk aandeel had, vooral toen hij begon te vertellen over de ritten naar Tsjecho-Slowakije, verhalen die de aanwezigen soms als sterk in de oren klonken, maar die door de heer Geurds zeer attractief gebracht werden. Uit deze verhalen bleek in ieder geval wel, dat deze tijd hoewel moeilijk, toch bijzonder avontuurlijk en de moei te van het meemaken waard is geweest. De heer Geurds heeft namelijk voor de oorlog jarenlang met een 20-ton- ner bier vervoerd van Tsjecho-Slowakije naar Neder land, toen hij in dienst was van een Arnhemse firma, die later is overgenomen door Heineken. Na de oorlog is hij overgegaan naar de brouwerij St. Servatius, die eveneens door Heineken is overgenomen. De heer Geurds is altijd een zeer prettige en zeer ge waardeerde medewerker en collega geweest en van hier uit brengen wij hem de beste wensen over voor de toe komst. In Amsterdam nam op 31 maart jl. de heer Üitermark afscheid van de brouwerij. Het cadeau namens het gezamenlijke personeel werd hem aangeboden door de heer Zoutman. gezamenlijke personeel, een fraai polshorloge, aanbood. Mevrouw Üitermark kreeg bloemen. Vervolgens sprak de heer Van Essen woorden van dank namens een geëmigreerd familielid, dat onder leiding van de heer Üitermark had gewerkt. Met de woorden: „Ik hoop, dat u vele jaren met uw vrouw van uw pen sioen zult mogen genieten," eindigde de heer Van Essen. De heer Eibers, onder wiens leiding de heer Üitermark in de oorlogstijd heeft gewerkt, kwam met een smeuig verhaal, waaruit bleek, dat de heer Üitermark niet al leen een goed werker en een goed heftruckrijder, maar ook een gewiekst handelaar in tweedehands goed is. Ook de heer Smit van het bedrijfsbureau dankte voor de prettige samenwerking. De rij van sprekers werd gesloten door de heer Verver met de woorden: „Uw plichtsbetrachting en werklust zijn boven alle lof verheven. Typerend voor u is, dat u voor een bespreking in verband met uw afscheid eigen lijk geen tijd had." Namens de heer Üitermark dankte de heer Verver de goede gevers voor het geschenk en de sprekers voor hun woorden. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog ge ruime tijd bijeen voor het ophalen van oude herinne ringen en het drinken van een goed glas Heineken. Sgr. De heer Geurds van Heineken's Bierhandel Maastricht ging ook op 31 maart jl. met pen sioen. In verband met zijn minder goede ge zondheid vond het afscheid bij hem thuis plaats. V.l.n.r. rondgaande: de heren Ouderdorp, Ho genboom, Hertogs (bedrijfsleider), Geurds, mevrouw Geurds en de heren Ellens en Bex. DANKBETUIGING Naar aanleiding van het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, een dankwoord uitspreken voor de aardige attenties die ik op de dag van mijn afscheid mocht ontvangen. Een speciaal dankwoord wil ik richten tot de directie en alle collega's van Heineken's Bierhandel Maastricht. Ook voor de attenties die ik tijdens mijn langdurige ziekte ontving, zeg ik allen dank. Ik hoop dat de prettige samenwerking en goede verstandhouding ook na mijn pensionering blijven voortbestaan. T. A. J. GEURDS

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 23