ONZE JUBILARISSEN L.BIESHEUVEL# A.WILSCHUT# 25-jarig jubileum Woensdag 9 maart 1966 was voor de heer L. Biesheuvel te Rotterdam een driedubbele feestdag. Op zijn verjaar dag vierde hij namelijk zijn 25-jarig jubileum bij Heine- ken, wat tevens zijn zilveren jubileum in de bottelarij betekende waar hij sinds zijn indiensttreding in 1941 werkzaam is. Zijn functie daar is tapper of, zoals de heer Den Hond het tijdens de ontvangst bij de bedrijfs leiding omschreef, bedieningsman van de spoelmachine en van de vul- en sluitmachine. Als zodanig was hij een man op wie men altijd kon rekenen, aldus de heer Den Hond, die voorts opmerkte dat de heer Biesheuvel be- paalde eigenschappen bezit, die hem in het bijzonder voor deze functie geschikt maken. Namens de directie en de bedrijfsleiding dankte de heer Den Hond de jubi laris voor hetgeen hij in het belang van de brouwerij en in het bijzonder van de bottelarij gedaan heeft. In deze dank betrok hij ook mevrouw Biesheuvel „voor de steun op de achtergrond". De jubilaris werd daarna getooid met de gouden Heineken ster, waarna de heer Den Hond hem de bij dit jubileum behorende gratificatie overhandigde. In kantine Hollandia werd de heer Biesheuvel toege sproken door de chef bottelarij, de heer Van Zetten. Deze noemde hetgeen de jubilaris heeft gepresteerd, na melijk 25 jaar zijn beste krachten aan één afdeling geven, een voorbeeld voor velen. De heer Van Zetten sprak verder zijn waardering en erkentelijkheid uit voor de wijze waarop de heer Biesheuvel zijn werk steeds heeft gedaan: „Ik kon altijd op u rekenen en wat er DANKBETUIGINGEN Voor de vele blijken van belangstelling en voor de geschenken, die ik in^ verband met mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen, wil ik directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's, mede namens mijn vrouw, hartelijk dankzeggen. L. BIESHEUVEL Gaarne wil ik de directie, chefs en collega's dankzeggen voor de grote belangstelling, de hartelijke toespraken, ook uit Rotterdam, en voor de cadeaus, die ik bij mijn 40-jarig jubileum heb mogen ontvangen. Het is voor mij en mijn vrouw een onvergetelijke dag geworden. A. WILSCHUT De heer Biesheuvel, voor wie de 9e maart een driedubbele feestdag was. Hij vierde toen zijn verjaardag, zijn 25-jarig jubileum bij Heineken en zijn zilveren jubileum in de bottelarij. ook gebeurde, u hield het hoofd koel." Ook de heer Van Zetten dankte mevrouw Biesheuvel voor haar aan deel in de prestaties van haar man. Een van de collega's, de heer Van Beuzekom, overhan digde daarna het geschenk namens het jubileumfonds. Daarnaast mocht de jarige jubilaris vele gelukwensen van collega's en bekenden uit het gehele bedrijf in ont vangst nemen. 40-jarig jubileum Amsterdam, 2 april 1966 Gisteren waren we weer eens in 't Roeischip verenigd om een 40-jarig jubileum te vieren. Onze hoofdkassier, de heer Wilschut, was namelijk op 1 april 1926 in dienst getreden, dus was het zijn beurt om het een en ander over zich te laten komen. Op de bijeenkomst voor het personeel sprak als eerste de heer Spoorenberg. Hij memoreerde dat hier geen sprake was van een 1 aprilgrap, doch haakte wel op deze datum in. Op 1 april zou volgens hem een zekere Alva zijn bril hebben verloren, terwijl de H.B.M. op 1 april, zij het vele jaren later, zijn Bram heeft gevon den. Begonnen als bierschrijver is de heer Wilschut via de fustencontrole op de boekhouding beland en in 1959 als kassier aangesteld. Spreker noemde de jubilaris de cen trale figuur, wiens eerlijkheid en betrouwbaarheid bo ven iedere twijfel huizenhoog verheven was, een mede werker, waarmee de brouwerij een bijzonder goede greep had gedaan. Ook de incasso-afdeling ressorteert onder de kassier, terwijl hij ook de chef van het kantoorbe- hoeftenmagazijn mag worden genoemd. En dat deze veelheid van werkzaamheden wordt ver richt met een bijzonder grote accuratesse niet alleen, maar met een grote mate van welwillend- en beminne lijkheid bovendien, stempelt de jubilaris tot een zeer gezien medewerker. Mevrouw Wilschut werd in de hulde betrokken voor haar goede zorgen, waardoor het steeds weer mogelijk was gebleken dat de jubilaris na een dag vol zorgen de daaropvolgende dag weer fit en wel aan het werk De heer Wilschut, die 2 april, een dag na de officiële datum, onder grote belangstelling zijn 40-jarig dienstverband bij Heineken herdacht. 17

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 19