GESLAAGDE SLOTBIJEENKOMST CURSUSJAAR 1965/'66 De heren Van Lookeren Campagne en Van der Werf, die zich presen- De heer Bakker, die het doel van Ook de heer Van der Eijk vond teerden. deze dag uiteenzette. met „wetenswaardigheden over het pensioen" een aandachtig gehoor. Van de afdeling huisverbruik De heer Arendsen deed een en an der over de reclame uit de doeken. Een kort historisch overzicht en een blik in het heden en de toekomst van onze export, door onze oudste directeur, de heer Weijmarshausen. Het onderwerp „Heineken Rondjes" was bij de heer Kuikman in goede hand(en). De heer Kobessen, bij wie de or ganisatie van deze dag berustte. In de afgelopen wintermaanden heb ben de vertegenwoordigers van de af deling huisverbruik deelgenomen aan de jaarlijks terugkerende cursus. Het doel hiervan was onze „roadmen", door training en instructie, behulp zaam te zijn bp hun werk, hen bij te doen blijven in hun vak en hen op de hoogte te houden van de ontwikke lingen in de handel. Op de slotdag, die vrijdag 1 april jl. in Den Bosch gehouden werd, waren zij in de gelegenheid ervaringen uit te wisselen en werden zij opnieuw geconfronteerd met (de uitbreiding van) het eigen bedrijf. Voorts waren er enkele sprekers, die elk over hun onderwerp een boeiende inleiding hielden. Brouwerij Den Bosch en de komende uitbrei dingen in woord en beeld door de heer Ten Bruggen Cate. Aan het eind van de middag kreeg het gezelschap een originele verras sing voorgeschoteld in de vorm van een mosselmaaltijd, als „tegengeste" aangeboden door de Goese Midden standscentrale, waarmee Heineken altijd bijzonder prettig samenwerkt bij evenementen als het fruitcorso en dergelijke. De initiatiefnemer tot deze bijzondere verrassing was onze heer Krieger. Een aandachtig gehoor

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 14