DE IDEEËNBUS PERSONALIA BUITENLAND BLOEDTRANSFUSIEDIENST Op 22 januari werden de heer en mevrouw Van Riet van de Kamp te Lagos verblijd met de geboorte van hun zoon Robertus Antonius Adrianus. De heer Th. M. Zwart en zijn vrouw vertrokken op 16 maart met verlof uit Freetown naar Nederland. •Uit Léopoldville kwamen op 19 maart de heer W. Grethe en zijn gezin met verlof in Nederland aan. Mevrouw J. Ekkelboom-Snel vertrok op 24 maart per boot uit Ghana naar Nederland. Op 27 maart kwam de heer K. F. W. Keiler uit Kaduna in Nederland aan voor het doorbrengen van zijn verlof. De heer W. A. M. van Riet reisde op 28 maart naar Bujumbura, waar hij als machinist is gedetacheerd. De heer C. D. M. Koopmans en zijn gezin vertrokken op 29 maart met verlof uit Aba naar Nederland. Op 29 maart reisde mevrouw A. Ooms-Brouwer met haar dochtertje naar Léopoldville. waar haar man als machinist is gedetacheerd. Naar Kumasi vertrokken op 1 april de heer A. Bots en zijn vrouw. De heer Bots zal daar tijdelijk de Main tenance Manager aflossen. Mevrouw A. Zwanenburg-Huisman keerde op 6 april naar Aba terug, vergezeld van haar kinderen, die de vakantie bij hun ouders zullen doorbrengen. Tenslotte reisde mevrouw T. A. H. van Riet-Geerts op 12 april met haar zoontje naar Bujumbura, waar haar man sinds kort werkzaam is als machinist. In de afgelopen periode werden door de plaatselijke ideeënbuscommissie in Amsterdam en Rotterdam de volgen de beloningen toegekend: AMSTERDAM G. A. Enderink, portier: IJzelvrij houden van toegangspoort. Beloning 20,—. The old time in Singapore Naar aanleiding van het bezoek dat de heer Gombert enige tijd geleden aan Singapore bracht, heeft men daar een oude foto opgezocht, die bijna twintig jaar geleden ter gelegenheid van het afscheid van de heer Gombert (midden) als bedrijfsleider van de Anchor Brewery gemaakt werd. Van diegenen, die ook in Nederland bekend zijn, zien wij verder op de voorste rij de heren Nadaisan en Steeneken (3e en 4e van links) en de heren Van Straaten, Van Wijk en De Bood (resp. 3e, 4e en 5e van rechts). J. Poelman, bottelarij: Aanbrengen van overloop in loogbakken bij spoel- machine. Beloning 35,-. A. G. Masmeijer, algemene werk plaats: Aanbrengen van cilinderzeef in leiding van de vuilwaterpomp. Be loning 20, B. Koopman, bottelarij: Wijziging aan luchtcilinders van kistenwissels. Be loning 20, ROTTERDAM W. A. P. F. L. de Bruin, bottelarij werkplaats: Betere centrering van lange flessen door extra geleiding bij invoer van vulmachines. Beloning 50,—. J. Lems, bottelarij werkplaats: Ver betering van dozentoevoer door aan brengen van elektrische schakelinrich ting op inpakmachine. Beloning 75. Voor enige kleine verbeteringen wer den beloningen van 15,toegekend aan de dames C. A. Ponjée en P. de Winde, telefonistes en aan de heer J. C. Schot, afdeling reclame. Een aanmoedigingspremie ontvingen de heren W. N. de Bruin, M. Groffen, G. de Groot en J. Lems. Op 30 maart jl. werd aan twee perso neelsleden van de Rotterdamse brouwerij de Landsteiner-plaquette uitgereikt. Het waren de heren G. M. Goud en W. H. van Henne De Landsteiner-plaquette wordt uitge reikt, wanneer men twintig maal bloed donor is geweest. Nog even iets over de INKOMSTENBELASTING Het spijt de redactie zeer dat (door verschillende omstandig heden buiten haar macht) het maartnummer zo laat ver scheen, dat velen van het artikel ..Inkomstenbelasting" geen ge bruik hebben kunnen maken bij het invullen van hun aan giftebiljet. Degenen, die volgend jaar (weer) met dit „probleem" te maken krijgen, raden wij aan het maartnummer te bewaren, zodat zij dan alsnog de in het artikel vermelde gegevens en aanwijzingen kunnen raadple gen. De heer Nijman (Amsterdam), die het artikel voor ons schreef, maakt voorts belanghebbenden nog op het volgende attent: Zij die naar aanleiding van ge noemd artikel menen in hun reeds verzonden aangiftebiljet nog wijzigingen te moeten aan brengen, kunnen dit schriftelijk aan de inspecteur bekendmaken. 8

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 10