rildubbel feest in 't Koelschip De heer Overbeeke Ostra bood Sylvain Poons en zijn vrouw een reis naar Israël aan. Een onderonsje met Wim lbo. „boer Voorthuizen" (Ab Hofstee) van „Stadhuis op Stelten" en Wim lbo. Het was een heel aparte bijeenkomst, die opgeluisterd werd door de combo van Jan Blok, en vooral ook door de actieve medewerking van de jubilaris en de gasten zelf. Om de beurt maak ten ze zich meester van de microfoon om een nummertje weg te geven. Namens het organisatie-comité bood de heer Overbeeke Ostra Sylvain Poons en zijn vrouw een reis naar Israël aan, waartoe de heer Caransa nog bijdroeg door een „zakcentje" in enveloppe te overhandigen. De televisie bracht de feestelijke en geslaagde gebeurtenis 's avonds in het journaal. Ab Hofstee: „Boer Voorthuusen, za'k maar zegg'n". Ook de heer Caransa leverde een bijdrage tot de feestvreugde. AMSTERDAM BROUWDE 6 HL KOFFIE Ten behoeve van de medewerkers aan de nationale manifestatie „Bruidsboeket" in de R.A.I. werd op 9 maart in de brouwerij 6 hl koffie gezet. Voor deze gelegenheid waren 15 koffiezetapparaten gedurende 5 uur in vol bedrijf. Een militaire vrachtwagen zorgde voor het transport naar de R.A.I., waar later bleek dat men, behalve de koffie die uitstekend van kwaliteit was, ook het eigen produkt van Heineken naar waarde had weten te schatten. Dat de heren J. Bruijnis (foto 1) en A. v. d. Laan (foto 2) na afloop geen koffie meer konden zien maar meer trek in een biertje hadden, zal zonder meer dui delijk zijn. L. H. HEINEKEN SPAN IN DE R.A.I. Op de nationale manifestatie „Bruidsboeket" in het R.A.I.-gebouw werd de provincie Limburg vertegen woordigd door een carnavalsbruidspaar. Dit echtpaar, „gecoached" door onze heer Dello, stond in een witte koets, die getrokken werd door onze Amsterdamse bles sen Jo en Jan Pieter en bemand door koetsier Walraven en bijrijder Wirken. 5

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 7