-HazteUjk. Ïïank Het feest in het Kurhaus was ongetwijfeld het hoogte punt van de feestviering naar aanleiding van mijn afscheid van de maatschappij. De aanwezigheid, met inachtneming van aantal dienstjaren, van onze mede werkers in Amsterdam, 's-Hertogenbosch en Rotterdam, de perfecte organisatie, het bijzonder mooie programma en bovenal de prima stemming, zorgden voor een afscheidsfinale waarop ik nauwelijks had durven hopen. Voor mij en voor mijn vrouw en kinderen culmineerde dat alles in het laatste refrein van de onvergetelijke Vera Lynn en in het ,,Lang zal hij leven" toen wij de zaal verlieten. r V éWl "From the time you say goodbye From the time you say cheerio". Maar er is meer om dankbaar voor te zijn. Ik denk aan het samenzijn met de gepensioneerden in Amsterdam en in Rotterdam; ik denk aan de laatste vergadering van het bestuur van Heineken's Pensioenstichting en aan de bijeenkomst van de gezamenlijke ondernemings raden der drie vestigingen. De afscheidsreceptie in .Atlanta", eveneens perfect georganiseerd, was meen ik een groot succes, hoewel voor het subject meer inspannend en minder amusant dan voor velen der talrijke aanwezigen. Voorts denk ik met genoegen terug aan enkele intieme feestjes en aan mijn afscheidsbezoeken aan relaties bui ten de grote steden. Nu ik wat tot rust ben gekomen en afstand heb kunnen nemen van de gebeurtenissen gedurende de laatste weken van mijn actieve dienst bij Heineken, rest mij een gevoel van grote erkentelijkheid jegens mijn oud collega's, die de feestviering hebben mogelijk gemaakt, aan het uitvoerend comité, dat op onnavolgbare wijze voor de organisatie heeft gezorgd en jegens al die genen, die mondeling of schriftelijk, vaak in tastbare vorm, uitdrukking hebben willen geven aan hun gevoe lens van sympathie en waardering. In het bijzonder vormden de woorden in het Kurhaus gesproken door de heren Wittert, Vestergaard en Kort met aanbieding door laatstgenoemde van het prachtige bloemenstilleven van Gérard van Spaendonck als geschenk van het ge hele personeel, ook in dit opzicht een hoogtepunt. Er is een tijd van komen, er is een tijd van gaan. Voor mij kon dit heengaan niet al te zwaar zijn. Ik behoud een schat van herinneringen aan die vele jaren, welke ik voor Heineken heb mogen werken. De maatschappij bloeit en de vooruitzichten zijn gunstig. Ik hoop nog lang van verdere groei en voorspoed getuige te mogen zijn, de eerste tijd van nabij, later als de tijd mij gegeven wordt op wat verdere afstand. Maar die belangstelling voor de H.B.M., die een enorme plaats in mijn leven is gaan innemen, kan niet verflauwen. Want, éénmaal Heineken, altijd Heineken! FEITH 2

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 4