Gelukwensen van de altijd bij H.B.B.A. aan wezige bedrijfsleider, de heer Goos. De heren Zoutman en Opdam boden namens de botte larij een keuenrek en een stel ballen aan. Een van de sprekers, de heer D. van Zan ten, voorzitter van de afdeling Amsterdam van de K.N.B.B. en de heer Stap van de zustervereni ging H.B.M. Er waren die middag 23 sprekers die in totaal 64 van de 84 verenigingen vertegenwoordigden. Daaruit moge weer blijken dat S. O. „Heineken's Bierbrouwerij Amster dam" een goede naam heeft in het verenigingsleven in de hoofdstad, hetgeen zich weerspiegelde in de dikwijls zeer fraaie geschenken. En, behalve van verschillende verenigin gen, kwamen er ook cadeaus uit het bedrijf: van de afdelingen bottelarij en onderhoud. Na de receptie moest snel de zaal gereedgemaakt worden voor de grote feestavond. Al om zeven uur stonden de eerste bezoekers voor de deur. Zij hadden de beste plaatsen voor een beste show waarin onder andere op traden Herbert Joeks, Mieke Tel- kamp, Bueno de Mesquita en niet te vergeten het Cocktail Trio met: „Leve de man die het bier uitvond!" Daarna gingen tot vier uur de been tjes van de vloer. Dat de feestgangers het ook hierbij bijzonder naar de zin hadden, bleek toen om vier uur de meesten nog wel even door wilden gaan. Met een „aan alles komt een eind", wist de feestcommissie met zachte drang ieder zijns weegs te laten gaan. Wij geloven, sprekend namens alle leden, dat „H.B.B.A." nooit zo groot en dit feest nooit zo groots zouden zijn geweest, als het bestuur niet ge durende die 25 jaar zich steeds ten volle voor zijn taak had ingezet. De Commissie De bestuursleden en hun dames worden ,,in het (feest)zonnetje" en in de bloemetjes gezet door de heer Van Buuren, voorzitter van het comité van ontvangst. Het Cocktail Trio. Momentopname van het zeer geanimeerde bal.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 25