het personeel behoort te hebben. Immers, om de steeds opnieuw stijgende lonen te kunnen op vangen, is ook een voortdurende stijging van de produktiviteit vereist. Het is ons aller belang dat dit oergezonde be drijf gezond blijft. De raad van bestuur wekt iedere medewerker op om hiertoe bij te dragen door efficiënt te handelen, door in goede samenwerking met el kaar te werken, zowel met zijn collega's als met zijn chefs en met degenen, die onder hem gesteld zijn. Dit is de beste waarborg voor het behoud van goede resultaten, die in het belang zijn van de maatschappij zowel als van onszelf. biermagazijn lagerkelders rijke bezoek aan de brouwerijen gerekend wor den, waardoor velen wel eens bij hun werk wer den gehinderd. Toch zijn deze gasten belangrijk voor het verbreiden van de goede reputatie van Heineken in hun eigen omgeving. De onderneming blijft er op uit om een zo modern en dus zo efficiënt mogelijk bedrijf ter beschikking te hebben. Hiervoor zijn tientallen miljoenen guldens vereist. Begin 1966 zal de capaciteitsuitbreiding van de brouwerij Amster dam voltooid zijn. Ten aanzien van de brouwerij Rotterdam werd besloten deze in een tijdvak van ongeveer tien jaar geheel te vernieuwen en uit te breiden. Op het terrein van de brouwerij te Den Bosch zijn de grondwerkzaamheden be gonnen, die noodzakelijk zijn voor de capaciteits uitbreiding die begin 1968 moet zijn voltooid. Hierbij wordt reeds rekening gehouden met een direct daarop volgende uitbouw, waartoe de ver wachtingen omtrent de toekomstige opzet aanlei ding geven. De achtergrond van dit alles is het doelbewuste streven naar opvoering van de pro duktiviteit. Dit is een zaak van het allergrootste belang, die ook de voortdurende aandacht van Het is bijzonder verheugend dat er in het binnen land zulke goede resultaten werden verkregen, ondanks de slechte zomer. De raad van bestuur betuigde bij monde van de bovengenoemde sprekers zijn erkentelijkheid voor de plichts betrachting en de goede onderlinge samenwerking die aan de resultaten ten grondslag lagen. Ook gaf hij uiting aan zijn waardering voor de goede samenwerking in en met de ondernemingsraad. De raad van bestuur koestert het vertrouwen, dat het overleg door tussenkomst van de onder nemingsraad in 1966, evenals in het verleden, op even zo belangrijke wijze tot de goede gang van zaken zal bijdragen. Velen hebben onder moeilijke omstandigheden moeten werken. De heer Wittert sprak in Am sterdam zijn erkentelijkheid uit jegens al degenen die de gevolgen van de brand door hun voort varendheid en ijver zoveel mogelijk hebben be perkt. Door alle betrokkenen, waarbij ook H.T.B. gerekend moet worden, werd hier goed werk verricht. Tot de moeilijkheden moet ook het tal- UITBREIDINGEN IN AMSTERDAM 3

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 5