DANKBETUIGINGEN Langs deze weg willen wij, mede namens onze echtgenoten, gaarne nogmaals onze hartelijke dank betuigen aan directie, be drijfsleiding, chefs, bazen en collega's voor alles wat wij gedurende onze diensttijd bij de brouwerij en in het bijzonder ook bij ons afscheid hebben mogen ondervinden. J. H. MIDDELDORP, M. WIJNANDS, A. R. R. GRIMME, M. C. VAN DRONGELEN Vcor de vele blijken van belangstelling en de prachtige geschenken bij mijn afscheid betuig ik, ook namens mijn vrouw, directie, staf en personeel mijn hartelijke dank. TH. J. KORTEKAAS Mede namens mijn echtgenote wil ik u allen, die de dag van mijn 40-jarig jubileum tot oen onvergetelijke hebben gemaakt, hartelijk dankzeggen. j H BACKER Hiermede zeg ik. mede namens mijn vrouw en kinderen, u allen hartelijk dank voor de belangstelling en het mooie cadeau, ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. U heeft deze dag voor mij en mijn gezin tot een onvergetelijke gemaakt. j_j yjg werkzaamheden had uitgevoerd. Als blijk van dank daarvoor overhandig de hij mede namens het bottelarij- personeel een envelop waarvan de inhoud bestemd was voor de lief hebberij van de heer Middeldorp. De heer Wijnands ontving uit handen van de heer Van Zetten een mooie fruitschaal als dank voor de vele kopjes koffie die hij sinds 1959, toen hij bij de interne dienst kwam, voor het personeel van de bottelarij ver zorgd had. Vervolgens werd de heer Grimme toegesproken en wel door de heer Puts die hem in enkele welgemeende De heer Grimme evenals de heer Wijnands en de heer Middeldorp woorden bedankte voor de prettige samenwerking en voor alles wat hij, Grimme, voor de afdeling (mechani sche werkplaats) was geweest. Ook de heer Smit die de heer Van Drongelen toesprak had zeer veel lof voor hetgeen deze in zijn werk ge presteerd had. De heer Smit roemde Een laatste toost in actieve dienst. V.l.n.r. de heren Middeldorp, Grimme, Van Drongelen en Wijnands. de samenwerking en zei verder veel van de heer Van Drongelen geleerd te hebben. Zijn goede wensen deed hij vergezeld gaan van een cadeau onder couvert, mede namens het personeel van de leg- en tapkelder en van een fruitmand voor mevrouw Van Dron gelen. De volgende spreker was de heer Spek die, hoewel hij de heer Wijnands slechts vier maanden meegemaakt had, op humoristische wijze iets ver telde over diens hier niet nader te noemen drinkgewoonte. Ook collega's en oud-collega's kwa men van hun waardering getuigen en die met geschenken onderstrepen. Het waren de heren Kappelhof, Tygeman, L. van Beuzekom en Zorn, die dat deden ten aanzien van respectievelijk de heren Grimme, Wijnands, Middel dorp en (weer) Grimme. De vakorga nisatie was vertegenwoordigd door de heer Kort die elk van de scheidende collega's een attentie in de vorm van een grote taart overhandigde. Nadat de heer Verburg, een van de gepensioneerden, nog enkele herinne ringen had opgehaald, dankten de he ren Wijnands en Middeldorp bij mon de van de heer Van Puffelen voor de belangstelling die zij ondervonden en de geschenken die zij ontvangen had den. De heren Grimme en Van Dron- alsook de heer Van Drongelen kwamen handen te kort om van alle collega's afscheid te nemen. gelen spraken zelf een dankwoord uit. Daarna werd de bijeenkomst die door de grote belangstelling, de har telijke toespraken en de vele attenties een bijzonder karakter kreeg, nog ge ruime tijd voortgezet. 39

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 41