Finale nationale biertapwedstrijden VOOR DE DERTIENDE MAAL Amsterdam, 5 januari 1966. Toen na de eindstrijd om het Nederlands kam pioenschap biertappen 1965 in de „Glazen Zaal" van het RAI-gebouw de balans was opgemaakt, bleek dat in tegenstelling tot voorgaande jaren geen van onze Heineken afnemers deze keer tot de hoogste plaats was doorgedrongen. Niettemin hebben wij alle lof en veel gelukwensen voor de heer en mevrouw W. H. Huéber van café „Merwestad" in Dordrecht, die bij de teams op een verdienstelijke vierde plaats beslag wisten te leggen. Onze felicitaties gaan evenzeer uit naar de heer T. Luikel van paviljoen „Noordersportpark" in Haarlem, die bij de eenmanszaken een eervolle derde plaats bereikte. In de eerstge noemde categorie ontvingen de heer A. M. van Maaren en mej. M. van Maaren van hotel-café „Heineken's Bar" in Arnhem, de heer en mevrouw J. Gelissen van café „Jef Gelissen" in Beek (L.) en mej. R. Geensen uit Ter- neuzen, die samen met mej. L. van Grembergen van café „Wilhelmina" voor de jury verscheen, een eervolle vermelding. Bij de eenmanszaken ging deze onderscheiding naar de heer S. Timmermans van café ,,'t Fust" in Schiedam en naar de heer K. Buys van café „Buys" in Arnhem. Nadat de uitslag bekendgemaakt was, sprak de nieuwe voorzitter van de commissie verbruiksontwikkeling van het C.B.K., dr. J. P. Ton, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. de prijswinnaars toe en reikte de onder scheidingen uit. Op de Horecava-tentoonstelling wa ren de Nederlandse brouwerijen ook dit jaar weer verenigd in de zg. bier straat. Zoals u op de foto kunt zien, zochten velen de Heineken stand op om zich daar hun biertje te laten tappen. Mr. Dony geeft toelichting op zijn werk. Onder de belangstellenden was ook de oud burgemeester van Den Bosch, mr. H. J. M. Loeff (derde van links) met zijn echtgenote. Mol-Pauwels N.V., de heer J. G. van der Heijden, en met de heer Th. A. W. Hopman, commercieel leider van dit groothandelsbedrijf, 'bleek duide lijk welk een grote waarde de Spar- directie aan deze creatieve vorm van vrijetijdsbesteding hecht. Het lijdt geen twijfel dat hetgeen de Spar-directie de komende jaren in cultureel opzicht wil verwezenlijken, namelijk het doen exposeren van andere kunstzinnige uitingen zoals beeldhouwwerken, plastieken, foto's en dergelijke, eveneens tot een succes vol resultaat zal leiden. De toekom stige opzet van dergelijke tentoon stellingen ziet de Spar-directie in breder verband, uiteindelijk zelfs op internationaal niveau, waardoor het scheppend element in de mens onge twijfeld die waardering zal verwerven waarop het recht heeft. Een van de exposanten, mevrouw Van Lanschot in gesprek met de heer Paashuis, leraar aan het door Heineken geadopteerde St. Janslyceum in Den Bosch. In de categorie eenmanszaken tapte de heer Luikel van paviljoen Noordersportpark" zich naar een eervolle derde plaats. (Foto Misset") De heer Ton sprak de prijswinnaars toe en reikte de onderscheidingen uit; hier aan de kampioen eenmanszaken, de heer D. van Stra len te Rotterdam. (Foto .Misset") Grote drukte bij de Heineken bar in de bier straat op de Horecava. De heer en mevrouw Hueber van café „Merwe stad", Dordrecht, een vierde plaats bij de teams, in actie tijdens de „Gouden ronde". (Foto „Misset")

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 35