Eerste paal Grand Hotel Caransa te Amsterdam Amateurkunstenaars exposeerden bij Mol-Pauwels N.V. De Heineken delegatie bij de eerste paal; v.l.n.r. de heren D. Solinger, C. A. van Rooijen, J. van der Werf, H. K. May, J. A. I. M. van Nierop en J. Th. Kapelle. bindingen onderhouden. Bij het hotel komt een parkeermogelijkheid voor 150 auto's. Op de eerste verdieping zal men de lounge, de bar en het restaurant met een zg. „counter service" kunnen vinden, waar de gas ten bij een goed glas Heineken bier kunnen genieten van een fraai uitzicht op de Europaboulevard en de stad Amsterdam. N.V. Mol-Pauwels, De Spar, 's-Hertogenbosch. paal geslagen voor het Grand Hotel Caransa, dat op enkele honderden nieters afstand van de R.A.I. in Bui- tenveldert eind 1967 voltooid zal zijn. Heineken was bij dit feestelijk gebeu ren vertegenwoordigd door een uit gebreide delegatie onder leiding van onze directeur, de heer J. van der Werf, gezien onze bijzonder goede verhoudingen met de Exploitatie Maatschappij Caransa, die zich steeds meer en met succes op het horeca- gebied beweegt en in het bijzonder het Amsterdamse uitgaansleven stimu leert. In bijkans alle Caransa-objecten is ons bier verkrijgbaar. Na het heien volgde een geanimeerde receptie in het Internationale Congres centrum van de R.A.I., waar tevens een uiteenzetting werd gegeven over het nieuwe hotel. Het wordt met 16 verdiepingen 52 meter hoog en zal een capaciteit van 508 bedden bezit ten. Alle kamers worden voorzien van radio, t.v., telefoon en een bad kamer met toilet. Alle verdiepingen worden in verschillende kleuren uit gevoerd en 5 snelliften zullen de ver- De directie van een van onze relaties in de huisverbruiksector, de groothandel in levensmiddelen Mol- Pauwels N.V. (De Spar) in Den Bosch hield gedurende de laatste drie dagen van 1965 in de ontvangstruimten van haar hoofdkantoor een expositie van schilder- en tekenkunstwerken, bijeen gebracht door vijf Bossche amateur kunstenaars, mevrouw H. van Lan- schot-Prins, Frère Benoit O.S.B., de heer B. H. Brunklaus, mr. J. J- M. Dony en dr. W. Hordijk. Deze drukbezochte expositie, die de naam Amateur '65 droeg, heeft geheel aan de verwachtingen, die de Spar- directie zich ten dien aanzien had gesteld, beantwoord, wellicht deze zelfs overtroffen. Het geheel werd geboren uit een initiatief van De Spar, die in samen werking met een comité van deskun digen, de strijd wil aanbinden tegen „de innerlijke leegte". Bij ons bezoek aan deze artistieke manifestatie zijn wij onder de indruk gekomen van hetgeen amateurkunste naars in hun vrije tijd op het gebied van de schilder- en tekenkunst hebben weten te creëren. Uit gesprekken die wij hadden met de directeur van Op 5 januari 1966 de 50ste ver jaardag van de heer M. Caransa werd door de burgemeester van Am sterdam, mr. G. van Hall, de eerste De heer Van der Werf (links) wenst de heer Caransa geluk met het goede begin. De Spar en de kunst 32

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 34