PERSONALIA BUITENLAND AFSCHEID Op 11 augustus zag Jack William, zoon van de heer en mevrouw PostmaThi, in Anua (Nigerië) voor het eerst de tropenzon opgaan. Mevrouw M. PhaffSparreboom vertrok op 24 nov. weer naar Freetown, waar haar man werkzaam is als afdelingschef bij Sierra Leone Brewery Ltd. Uit Lagos vertrok op 24 november de heer E. R. Meyers met zijn gezin naar Nederland voor het doorbrengen van het Europese verlof. De heer J. van Straten, machinist te Singapore, werd op 30 november gepensioneerd. De heer J. Haring kwam op 3 december met zijn gezin uit Boma in Nederland aan. Na genoten verlof keerden zij op 20 januari per boot naar Congo terug. Uit Lagos ontvingen wij het heuglijke bericht van de geboorte op 9 december van Elisabeth Johanna Alaide, dochter van de heer en mevrouw Dorrenboom Mulder. Na genoten verlof keerde de heer G. Koenderink op 12 december met zijn gezin naar Nigerië terug; zijn nieuwe standplaats is Aba. Op 14 december reisde de heer J. R. E. Kraft met zijn vrouw naar Moundou, waar hij als afdelingschef is gedetacheerd bij Brasseries du Logone S.A. De heer en mevrouw Van RijnRuigrok in Singapore werden op 16 december verblijd met de geboorte van hun zoon Adrianus Hubertus. Na genoten verlof kwamen de heer G. Quelle en zijn gezin op 18 december weer in Lagos aan. De heer P. Meinster, machinist te Kaduna, verliet onze dienst op 20 december. Op 20 december vertrok de heer P. Smit uit Léopold- ville naar Nederland voor het doorbrengen van een kort verlof. Op 19 januari keerde hij weer naar Congo terug. Gert-Jan Jacobus heet de zoon van de heer en mevrouw Geerse-van der Hoef; hij werd op 21 dec. in Alberton (Zuid-Afrika) geboren. Mevrouw H. L. A. Topsvan Alphen reisde op 22 december met haar kinderen naar Lagos, waar haar man reeds enige tijd werkzaam is. Op 23 december vertrok de heer H. van Breukelen met zijn gezin uit Aba met verlof naar Europa. De heer H. J. M. Francken keerde op 27 december terug uit Moundou, waar hij tijdelijk als afdelings chef werkzaam is geweest bij Brasseries du Logone S.A. Met haar beide kinderen reisde mevrouw N. E. H. SchwietertVermeulen op 12 januari naar haar man in Freetown. De heer T. A. Strijker en zijn gezin vertrokken op 15 januari uit Singapore met verlof naar Nederland. In Léopoldville arriveerde op 21 januari de heer J. van Eerbeek met zijn gezin. De heer Van Eerbeek is daar opnieuw als afdelingschef gedetacheerd bij Bralima-Congo S.C.R.L. De heer en mevrouw C. Kooyman vertrokken op 22 januari naar Lagos voor hun laatste toer. Na genoten verlof keerde de heer L. E. Schilling op 25 januari met zijn echtgenote terug naar Kuala Lumpur. De heer E. K. P. Daniel reisde op 25 januari met zijn gezin naar Lagos, waar hij de Brewery Manager gaat aflossen. Op 27 januari vertrok de heer A. van Dijk naar Johannesburg waar hij de Installation Manager tijde lijk zal gaan assisteren. ZUID-AFRIKA Uit Johannesburg ontvingen wij bovenstaande foto, die eind vorig jaar gemaakt werd. Zij toont de montagestaf van de aldaar in aanbouw zijnde brouwerij. Staande van links naar rechts de heren; G. Paul - mon teur Wei gel werk, Duitsland; R. Green - chef-machinist Whitbread; H. Benne - machinist Whitbread; G. Knorr - machinist Whitbread; G. Geerse - lid montageploeg Heineken. Zittend van links naar rechts: A. van Tricht - lid mon tageploeg Heineken; J. de Graaf - montageleider Hei neken; E. de Guliker - lid montageploeg Heineken; F. Friedrichs - elektr.monteur Vecor. Rotterdam, afdeling technische opleidingen H.T.B. Op 15 december 1965 beëindigden de heren Pwee, Lirn, Njemanze en Okereke hun opleiding bij onze brouwe rijen in Nederland. Voor het vertrek werd het glas geheven op een voorspoedige reis en wenste men hun succes in hun toekomstige functie afdelingschef, machinist). De heren Pwee en Lirn keerden terug naar Singapore om hun taak bij Malayan Breweries Ltd. te gaan vervullen. Hun studiegenoten Njemanze en Okereke vertrokken naar hun geboorteland in Afrika, waar zij inmiddels bij Nigerian Breweries Ltd. tewerkgesteld zijn. Bij het afscheid waren ook aanwezig de heren Good- head en Mensah, respectievelijk afkomstig uit Nigerië en Ghana, die nog enige tijd in ons land zullen blijven. Staande v.l.n.r. de heren C. O. Njemanze, Lim Yoon Onn en ir. A. M. M. Bartels (hoofd technische op leidingen); zittend v.l.n.r. de heren Pwee Kong Teek, D. Goodhead, S. N. Okereke, E. O. Mensah en C. G. van Meel (technische opleidingen).

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 29