AFSCHEID VAN Jhr. P. R. FEITH Jhr. P. R. Feith. Scheveningen, 8 januari 1966. In de grote, allen over koepelende zaal van het Kurhaus vond op deze gedenk waardige avond het afscheid plaats van de heer Feith, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrou werij Maatschappij N.V. Omringd door een groot aan tal van zijn medewerkers bij Heineken, was de heer Feith gedurende deze gehele avond het middelpunt van een warme sympathie, die, in de verschillende toespra ken en ook op andere wijzen tot uitdrukking gebracht, aan het einde van het programma toen hij tussen een haag van personeelsleden de zaal verliet zich ontlaadde in een even warm applaus. Voor ons en voor allen die daarbij tegenwoordig waren was dit hèt hoogtepunt van de avond, het moment waarop alle aanwezigen staande de heer Feith de hulde brachten die hem bij dit afscheid toekwam. Het was tevens de afsluiting van het eerste gedeelte van de avond die om zeven uur werd ingeluid met vrolijke welkomstmuziek door ons Bossche tamboerkorps, dat op het bordes van het Kurhaus stond opgesteld. Zoals u al op de voorpagina heeft gezien, was het de eregast van deze avond die zelf met veel genoegen de wakkere mu zikanten uit Den Bosch inspecteerde. Ongeveer te zelf- der tijd arriveerden de genodigden die voor het over grote deel met bussen, negen uit Amsterdam, vijftien uit Rotterdam en vijf uit Den Bosch, naar Schevenin gen waren gekomen. De organisatoren reeds maan den geleden met de voorbereidingen begonnen en Een hartelijke verwelkoming voor de eregast van deze avond.

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 11