PERSONALIA BUITENLAND i> De heer J. Huisman keerde op 6 november met zijn echtgenote uit Triest terug naar Nederland. Op 16 november verliet de heer G. Slootweg met zijn gezin Kumasi om in Nederland van een vervroegd verlof te gaan genieten. Uit Aba vertrok op 17 november de familie C. All- port met verlof naar Europa. De brouwerij te Lagos begroette op 18 november ir. P. J. C. Tops, die daar is gedetacheerd voor het vervullen van enige speciale opdrachten. Na genoten verlof keerde de heer A. Hiskes op 18 november weer terug naar Stanleyville. Mevrouw H. F. H. L. Kruidenier-Bolm reisde op 20 november naar Aba, waar haar man sinds kort tijdelijk is gedetacheerd als plaatsvervangend Brewery Manager. Uit Singapore vertrokken op 25 november de heer L. E. Schilling en zijn vrouw met verlof naar Europa. Met verlof kwam eveneens de familie Hirt, die op 29 november uit Kaduna vertrok. Tenslotte reisden de heer W. de Vries en zijn vrouw op 2 december naar Brazzaville, waar de heer De Vries voorlopig zal gaan assisteren bij uitbreidingswerkzaam heden. verscheidene neventoestellen) was bepaald geen sinecure. Nadat het stof van de verbouwing opgetrokken en de laatste hand aan de interieurvernieuwing gelegd was, bleek de oude ruimte een totale metamorfose ondergaan te hebben. Het geheel is bijzonder overzichtelijk ge worden, met gescheiden afdelingen, die elk apart toe gankelijk zijn. Er is veel aandacht besteed aan licht en akoestiek, terwijl verder het meubilair, dat veelal van jaren her dateerde, in zijn geheel is vernieuwd. Mevrouw Vosselman, loonadministratie, in haar nieuwe home. Aan de zijde van de binnenplaats, waar vroeger de loon administratie was (foto boven), is nu de expeditie onder gebracht met v.l.n.r. de heren Erbé, Vermeulen, Schuurman, Oldersom, Smink en Legius (foto onder). 3

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 5