DE IDEEËNBUS ER ZIT MUZ IN UW ZEND HE In de afgelopen periode werden door de plaatselijke ideeënbuscommissie van Den Bosch de volgende belo ningen toegekend. A. J. Merks, gistkelder: Verbeterde steelbevestiging op schrobbers. Beloning 15, J. A. van Vught, bottelarij: bevestiging van wieltjes als tweede steunpunt aan de glaswagen. Beloning 25, C. W. van Ravensteyn, perron vol: Opstelling van een verplaatsbare propaangastank ten behoeve van vork heftrucks. Beloning 15, J. van Berkom, ziederij: Een handwiel op de as van de wormen onder de moutmeelbunkers. Beloning 15, J. C. Lehmler, bottelarij: Versteviging van de dekplaten van de spoelmachine met ijzeren strippen. Beloning 15,-. C. A. Maas, mechanische werkplaats: Bij het maken van kleine onderdelen een 'handsnijkop gebruiken. Belo ning 35, C. A. M. van Boven, elektrotechnische dienst: Op de palletizer van colonne IV de meervoudige fotocel onder het kistenschort te veranderen in één fotocel. Beloning 50,-. J. Kouws, bottelarij: Boven de afvoersluizen van de spoelmachine een luifeltje plaatsen. Beloning 15, D. van Roosmalen, gistkelder: De meters in roestvrij stalen beugels hangen in de gistbewaarplaats. Beloning 15,-. D. van Roosmalen, gistkelder: Een wijziging aan de bierleidingen in de nieuwe gistkelder. Beloning 25, D. van Roosmalen, gistkelder: De gistkokers in de oude bakken lichter maken. Beloning 35, C. M. Visschers, mechanische werkplaats: De aange dreven rollenbanen van de „Baele" uitpakmachines ver vangen door uitwisselbare rollen. Beloning 50, P. A. J. van Esch, voorman bottelarijwerkplaats: Het plaatsen van één of meer stortbakken voor het stortbier achter in de bottelarij. Beloning 35, K. Donker, bottelarijwerkplaats: De bottelhouders van Cemco 72 van akulon maken in plaats van rubber. Beloning 50, A. van Alebeek, garage: Een zandkist plaatsen bij de benzinepomp. Beloning 15, P. A. J. van Esch, voorman bottelarijwerkplaats: Het wijzigen van het openingspal-mechanisme voor de bier kranen Cemco 50 en 72. Beloning 50, Een aanmoedigingspremie ontvingen: E. D. Veen, perronbeheerder bottelarij; W. Drijvers, machinekamer; C. A. M. van Boven, elektr. dienst; G. L. Persoons, bottelarij; C. W. van Ravensteyn, voorman perron vol; J. Kouws, bottelarij; L. A. Janssen, tapkelder/boen- plaats; K. G. van de Bogaert, bottelarij; P. A. J. van Esch, voorman bottelarij werkplaats; f. J. M. M. van Soestbergen, voorman bottelarijwerkplaats. L 23

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 25