DIRECTIEMEDEDELING UITREIKING PETER STUYVESANT- PRIJS Met ingang van 1 januari 1966 zullen de volgen de wijzigingen in de commerciële organisaties van kracht worden. De heren G. T. Kleiberg en J. J. Wolff, districts verkoopleiders te Rotterdam, resp. 's-Hertogen- bosch, zullen ter verdere uitbreiding van de werkzaamheden in de afdeling marketing en opleidingen, hun huidige functie neerleggen en worden toegevoegd aan de onderdirecteur, de heer P. A. Bakker, hoofd van deze afdeling. Als opvolger van de heer G. T. Kleiberg is tot districtsverkoopleider huisverbruik te Rotterdam benoemd drs. G. van Schaik. Als opvolger van de heer J. J. Wolff is tot districtsverkoopleider horeca te 's-Hertogenbosch benoemd de heer A. C. M. Jonkers. Teneinde in de gelegenheid te zijn speciale opdrachten uit te voeren van het hoofd com merciële dienst te Amsterdam zal de heer P. Vunderink zijn functie als districtsverkoop leider overdragen. Het tot dusver onder hem ressorterende district zal worden gesplitst in een district „Noord" en een district „West". Mr. N. de Vries zal worden aangesteld tot districtsverkoopleider „Noord" en mr. J. Krantz tot districtsverkoopieider „West". De heer G. A. Drijver zal eveneens speciale opdrachten uitvoeren in 's-Hertogenbosch en Rotterdam en ressorteren onder het hoofd com merciële dienst te 's-Hertogenbosch. Zijn functie als districtsverkoopleider te Rotter dam zal hij overdragen aan de heer K. van der Hoeven. Bij de aanvaarding van hun nieuwe functie zal beperkte tekeningsbevoegdheid worden ver leend aan de heren drs. G. van Schaik, A. C. M. Jonkers, mr. N. de Vries, mr. J. Krantz, K. van der Hoeven. Op donderdag 4 november jl. werd in Den Haag door de Amerikaanse ambassadeur in Nederland, Z.E. William R. Tyler, de Peter Stuyve- sant-prijs uitgereikt aan twee Neder landers en twee Amerikanen, die zich verdienstelijk hebben gemaakt bij het bevorderen van de handelsbetrekkin gen en de vriendschappelijke banden tussen Nederland en Amerika. Op de foto ziet u de winnaars met in het midden de Amerikaanse ambassadeur. Links de heer Sidney J. van den Bergh, Centrale Kamer voor Han delsbevordering, met naast hem jhr. P. R. Feith, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V.; tweede van rechts de heer L. van Munching, Heineken agent voor de Verenigde Staten en geheel rechts de heer William A. Beck, directeur van de N.V. Nederlandse B. F. Goodrich Company. De heer Feith (rechts op de foto) ontvangt de bokaal uit handen van de Amerikaanse ambas sadeur, Z.E. Tyler. 2

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 4