P.C.J.A. URBAN AFSCHEID DANKBETUIGINGEN Hierbij betuig ik, mede namens mijn echtgenote, dank aan de directie en collega's. Heel hartelijk dank voor het grote cadeau onder couvert en voor de vele goede wensen, ook per post, die ik heb mogen ontvangen ter gelegenheid van mijn afscheid. G. SALOMONS Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne mijn hartelijke dank betuigen aan directie, chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de cadeaus, die ik bij mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. H. A. J. LUITE Langs deze weg wil ik nog gaarne mijn dank betuigen voor de belang stelling bij mijn 25-jarig jubileum en voor het geschenk, dat ik toen mocht ontvangen. CHR. J. PERSOON KOMENDE JUBILEA EN PENSIONERINGEN 30 nov.: J. C. Scheuierman, Rotterdam, eigen grondstoffenopslag, met pensioen. 30 nov.: J. van Straten, chef-machinist Singapore, met pensioen. 31 dec.: J. H. Middeldorp, Rotterdam, bottelarij-service, met pensioen. 31 dec.: M. Wijnands, Rotterdam, interne dienst, met pensioen. 31 dec.: A. R. R. Grimme, Rotterdam, bottelarijwerkplaats, met pensioen. 31 dec.: M. J. van Drongelen, Rotterdam, tapkelder, met pensioen. beschikt. Met veel waardering sprak de heer Siemens over de karaktereigenschappen van de heer Koenders, die door zijn persoonlijkheid veel tot goede onderlinge verstandhoudingen in zijn omgeving had bijgedragen. ,.Het is heel goed mogelijk", aldus de heer Siemens, „dat straks de verzuchting gehoord wordt: Was Koenders er nog maar!" Ook de heer Pothoven had niets dan lof voor de per soon en het werk van de heer Koenders, die de laatste jaren de administratie van het vatenperron op uit stekende wijze heeft verzorgd. De aanbieding van het afscheidscadeau, vier stoelen en een tafeltje, ging ver gezeld van de wens, dat de heer Koenders in de komende periode niet al te veel tijd zittend zal doorbrengen. Vervolgens kwam voorman Kooge een afscheidsherinne- ring overhandigen. Namens de S. O. „H.B.B.A." sprak de heer Hollan der. Hij verzocht de heer Koenders, die al 21 jaar bestuurslid van deze vereniging is, nog geen afscheid van H.B.B.A. te nemen, maar zo mogelijk de 25 jaar vol te maken. In de dank voor al hetgeen de heer Koenders voor H.B.B.A. gedaan had, werd ook zijn vrouw be trokken. En natuurlijk was er ook namens H.B.B.A. een afscheidsgeschenk. De sportclub H.B.M. was vertegenwoordigd door de heer Seger, die dankte voor de samenwerking bij ge zamenlijke activiteiten van H.B.B.A. en H.B.M., alsmede voor de nuchter zakelijke, maar vooral ook vriendelijke sfeer, die de heer Koenders altijd had weten te scheppen. Als chef bedrijfsbureau dankte hij hem tevens voor de wijze, waarop hij de administratie van het vatenperron gevoerd had. De heer Koenders zelf tenslotte uitte zijn dankbaarheid, dat alles zo had mogen gaan als de sprekers gezegd hadden. Hij dankte hen voor hun woorden en de heer Pothoven in het bijzonder voor hetgeen deze als baas en als mens voor hem geweest was. Sprekend over het clubwerk, waarmee hij al in 1930 bezig was, hoopte hij dat er in Amsterdam spoedig één vereniging tot stand zal komen. Dokter: ,,Kom wees nou een kerel. Een prik is net als een salaris verhoging. Als je het gehad hebt, zeg je: Is dat nou alles, ik merk er niets van." (Uit ..Vredestein Nieuws"). ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆"ft Na een dienstverband van negen jaar nam de heer P. C. J. A. Urban op 29 oktober jl. afscheid van de Rotterdamse brouwerij. De 29ste oktober, een dag na zijn 65ste verjaardag, was voor de heer P. C. J. A. Urban de laatste dag van zijn dienstverband met Heineken. Na negen jaar te Rotter dam werkzaam te zijn geweest, nam hij afscheid van de brouwerijgemeenschap aldaar. Hoewel dit dienstverband betrekkelijk kort genoemd kan worden, bleek bij het afscheid, dat de heer Urban zich in die negen jaar een goede naam èn vele vrienden verworven heeft. Na de ontvangst bij de bedrijfsleiding, waar de heer Van Rossem mede namens de directie zijn dank uitsprak voor de door de heer Urban bewezen diensten, volgde de afscheidsreceptie in kantine Hollandia. Daar sprak zijn directe chef, de heer Verkerk van het centraal maga zijn, die zich in waarderende woorden uitliet over de persoon en het werk van de heer Urban. Mede namens de collega's van de afdeling overhandigde de heer Ver kerk een paraplu als afscheidsgeschenk. Ook mevrouw Urban ontving een attentie als herinnering aan deze dag. Nadat de heer Urban een kort dankwoord had gespro ken, droeg de heer Limpens, de Clinge Doorenbos van het centraal magazijn, nog enkele leuke verzen voor, waarin nog eens tot uitdrukking kwam hoezeer men de heer Urban als collega gewaardeerd had. 13

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 15