De heer Timmer overhandigt het geschenk namens het personeel, een Perzisch tapijtje. heid voor de mensen en het werk. De heer Kloppenburg uitte zijn dank baarheid voor het feit dat hij een aantal jaren met de heer Van de Griendt had mogen samenwerken. „Namens de collega's van de directie dank voor wat je geweest bent," al dus de heer Kloppenburg. „Ik hoop, ja weet bijna zeker, dat de achttien jaar bij Heineken een stempel op je leven hebben gedrukt en dat je de Amsterdamse gemeenschap niet zult vergeten." In zijn dankwoord sprak de heer Van de Griendt op openhartige wijze over zijn afscheid, dat, nu het een maal zover gekomen was, hem niet gemakkelijk viel. Hij dankte de spre- Na zijn toespraak wisselde de heer Kloppenburg een collegiale handdruk met de heer Van de Griendt. erop dat de sportclub in de afge lopen jaren de heer Van de Griendt zeer na aan het hart heeft gelegen. „U was er altijd, u deed veel voor ons op een bijzonder prettige ma nier en dat zullen wij nooit vergeten. Hartelijk dank voor wat u als di recteur voor ons gedaan hebt en ge weest bent. Ik hoop," vervolgde de heer Hollander, „dat u ons cadeau wilt aanvaarden, namelijk het ere lidmaatschap van onze vereniging." Op de desbetreffende vraag ant woordde de heer Van de Griendt vol mondig „ja", waarop de heer Hol lander hem de oorkonde overhandig de. Het was daarna mevrouw Van de Griendt, die haar man het bij deze onderscheiding behorende ere teken eigenhandig op de revers speld de. In zijn toespraak noemde de heer Kloppenburg zijn scheidende collega een stuwende kracht in onze werkge meenschap en roemde hij diens open- TEN AFSCHEID Ruim 18 jaar ben ik een collega van u geweest. Met u heb ik deel gehad in de ontwikkeling van ome maatschap pij. Velen van u kenden met mij de moeilijke jaren direct na de oorlog. Onze gezamenlijke inspanning om daar uit te geraken is zonder meer een succes geworden. Wij konden slagen, omdat onze acti viteiten gebaseerd waren op de „ima ge" van Heineken en door een bezie lende leiding werden gestimuleerd. Ook in de toekomst zullen deze twee pijlers bepalend zijn voor het succes van uw werk en u kunt derhalve het vertrouwen hebben, dat uw inspan ning ook in de toekomst tot goede resultaten zal leiden. Ik ben er trots op voor Heineken ge werkt te hebben en ik ben ervan over tuigd dat de kansen, die mij nu elders worden geboden voor een belangrijk deel te danken zijn aan hetgeen ik bij Heineken heb ervaren en geleerd. De samenwerking met u is voor mij steeds bijzonder prettig geweest. Het succes dat ik bij Heineken heb mogen boeken, was in grote mate daarvan afhankelijk. Ik dank u daarvoor zeer en ik wens u het allerbeste toe, met Heineken en met uw gezin, voor de toekomst. C. W. van de Griendt. kers voor én hun woorden én hun geschenken. De scheidende directeur besloot zijn dankwoord als volgt: „Ik verlaat een maatschappij die in haar volle bloei staat en die nog verder zal uitgroeien. Ieder heeft daaraan op zijn plaats en zijn wijze meegewerkt. De basis van deze maat schappij wordt gevormd door een uitstekende naam en een bijzondere waardering voor het artikel, Heine ken bier. Wanneer u dit hooghoudt is er voor Heineken een nog grotere toekomst weggelegd en daar drink ik op. Proost!" In een lange rij maakten daarop de aanwezigen van de gelegenheid ge bruik om persoonlijk van de heer Van de Griendt afscheid te nemen. In het Hilton hotel te Amsterdam werd op 24 september jl. een receptie gegeven voor de relaties in den lande.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 6