Chr.J. PERSOON N. DE ROT 25-JARIG JUBILEUM 25-JARIG JUBILEUM DANKBETUIGING Mede namens mijn echtgenote en dochter, wil ik gaarne langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen aan de leden van de raad van bestuur, de directie en alle personeelsleden van de drie vestigingen, alsmede aan de Bossche ondernemingsraad en personeelsvereniging, voor de spontane belangstelling, die ik mocht ondervinden bij de viering van mijn 40-jarig jubileum. Tevens wil ik hen, van wie ik zo vele prachtige geschenken heb mogen ontvangen, daarvoor oprecht dankzeggen. Door al deze blijken van medeleven ben ik zo zeer getroffen, dat het mij moeilijk valt de juiste woorden te vinden, die mijn grote dankbaarheid jegens u werkelijk geheel vertolken. U allen tezamen hebt de 1ste oktober 1965 voor mij en mijn gezin tot een onvergetelijke dag gemaakt. J. H. B. Peels Op 13 september 1965 was het 25 jaar geleden dat de heer Chr. J. Persoon in dienst trad van Heineken Amsterdam. Gedurende de afgelopen 25 jaar is hij werkzaam ge weest op de afdeling boenplaats. Gezinsomstandigheden deden de heer Persoon er toe besluiten af te zien van de gebruikelijke wijze van herdenken, zodat deze dag alleen in de huiselijke kring werd gevierd. De heer Peels tijdens zijn dankwoord. heer Peels een goed hart toe te dragen, dankte de ju bilaris „voor alles". Met luid applaus van alle aan wezigen besloot de heer Peels zijn gevoelvol woord. vRh Onder grote belangstelling vierde de heer N. de Rot, directiechauffeur, te Rotterdam op 16 september jl. zijn zilveren jubileum. Hem vielen op deze dag vele waar derende woorden, een stroom van gelukwensen, waar onder een handvol telegrammen en enkele prachtige geschenken ten deel. 's Middags werd de jubilaris, samen met zijn vrouw, door de heer Feith ontvangen. Behalve mevrouw Feith waren bij deze huldiging in kleine kring onder andere De heer N. de Rot, die als directiechauffeur meer dan een miljoen km heeft afgelegd, vierde op 16 september jl. zijn 25-jarig jubileum. ook aanwezig de heren Emmens, De Rijke, Gombert en Wanschers. In zijn toespraak tot de jubilaris memoreerde de heer Feith in het kort diens indiensttreding en aanstelling als directiechauffeur. Dat laatste gebeurde in 1944, op aan beveling van ir. Damme. Vanaf dat moment tot heden, zo bleek uit de woorden van de heer Feith, heeft de jubilaris als directiechauffeur ongeveer een miljoen kilo meters gereden, „een record en tevens een prestatie om trots op te zijn". Voor al die kilometers gold, dat zij veilig, vlug én voordelig waren afgelegd (de heer De Rot heeft met elk van de vier directiewagens sinds 1946 ongeveer 250.000 km gereden). In die jaren heeft de jubilaris de heer Feith naar bestemmingen in heel Ne derland en daarbuiten gebracht tijdens reizen, die op de meest uiteenlopende tijdstippen en onder de meest ver schillende weersomstandigheden plaatsvonden. Behalve de reeds genoemde, sieren de jubilaris alle kwaliteiten, die hem tot een directiechauffeur bij uitstek maken, aldus de heer Feith, die de jubilaris, mede namens de maatschappij, dankte voor de bewezen diensten en hem het bij dit jubileum behorende embleem opspeldde. Het contact en de band met de familie Feith kwamen tot uitdukking in een cadeau, de prachtige „Encyclopedie van de sportvisserij", die de heer Feith vervolgens de 22

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 24