m P. VUNDERINK 40-JARIG JUBILEUM De heer P. Vunderink, in het organisatieschema ver meld als districtsverkoopleider horeca Amsterdam, is op 15 juni 1925, nog geen 20 jaar oud, bij Heineken in dienst getreden. Om gezondheids- of liever ongezond heidsredenen kon op 15 juni 1965 het feit dat dit toen 40 jaar geleden was gebeurd, niet worden herdacht. 10 september 1965 kon dit gelukkig wel en ik meen dat mede daardoor de herdenking nog uitbundiger en nog hartelijker was dan wanneer deze op 15 juni daaraan voorafgaand zou hebben plaatsgevonden. We waren met velen in 't Koelschip aanwezig en beslist niet, zoals ik elders eens de indruk heb gehad, ambts halve. Verre van dat. Men was gekomen omdat men het hem en zijn vrouw zo van harte gunde en blij was uiting te kunnen geven aan gevoelens van waardering, bewondering en dankbaarheid. Deze gevoelens werden vertolkt door de heer Van de Griendt, die sprak van de V.V.V. nieuwe stijl, Vrienden De heer Timmer overhandigt het cadeau namens het personeel. Van Vunderink en de heer Timmer, die ons uit de doe ken deed wat er zoal voor berichten te vinden waren geweest in het Handelsblad van 15 juni 1925. Nadat de heer Baay had gewaagd van de prettige sfeer die er altijd heerste tijdens de besprekingen, nam de heer Van der Zwaai het woord, die 40 jaren een enorme sloot noemde, waaruit hij voor ons wel enige oude koeien wilde opdiepen (hetgeen hem ook dit keer weer uit stekend afging). De heer Leegstra kwam vervolgens namens een groep van uitermate goede vrienden ver tellen dat er maar één Piet Vunderink was. Vriendelijke woorden spraken ook de heer Kappelle en de heer Mollerus. De heer De Vries van het agentschap Den Helder zei, dat hij altijd zo prettig met de jubilaris had samengewerkt en de heer Pelganta van het agent schap Beverwijk tenslotte meende dat de belangen van de cliënten bij de heer Vunderink in zeer goede handen waren; ook had hij ervaren dat de jubilaris alle facetten van het vak zeer goed beheerste. De sprekers lieten het niet alleen bij woorden alleen, ook de daden waren er en wel in de vorm van mooie en nuttige cadeaus. Allen wensten de heer en mevrouw Vunderink nog het allerbeste voor de komende vijf actieve en de daarop volgende pensioenjaren. De heer Vunderink tenslotte dankte allen voor de tot hem gerichte vriendelijke woor 20 Tijdens de toespraken. V.l.n.r. de heren Van de Griendt, Vunderink, Feith, mevrouw Vunderink en de heer Timmer. den en de vorstelijke cadeaus, waarmee hij verklaarde zeer verguld te zijn. (Hetgeen u lezer overigens wel is gebleken uit bijgaande foto's waarop de jubilaris wat je noemt straalt!) Een genoeglijk samenzijn in 't Koelschip vormde het sluitstuk van dit bijzonder geslaagde ju bileumfeest. Voor hetgeen naar wij hopen gezegd zal worden op de bijeenkomst ter gelegenheid van het beteiken van de pensioengerechtigde leeftijd door de heer Vunderink moge ik u thans reeds verwijzen naar het verslag, dat naar hij hoopt te zijner tijd ook weer zal worden ge maakt door Oud Bruin. Gaarne wil ik allen, die de 10e september tot een ware feestdag hebben gemaakt, mede namens mijn vrouw ten zeerste bedanken. P. VUNDERINK Bij het jubileum van de heer Vunderink Onlangs heeft de heer P. Vunderink, districtsverkoop leider horeca voor de noordelijke provincies en Noord- Holland, zijn 40-jarig Heinekenjubileum gevierd. „Ge vierd" is misschien een beetje te sterk uitgedrukt, want wij hebben hem zo ongeveer met de revolver in de vuist moeten pressen om ons toch nog in de gelegenheid te stellen, hem de hand te drukken. En dat is toen ge beurd in strikt huiselijke Heinekenkring. De heer Vunderink gelooft namelijk niet in dienst- jubilea. Hij vindt het op zichzelf helemaal geen pres tatie om veertig jaar bij dezelfde baas te zijn. Hij vindt dit meer een kwestie van zitvlak en van hardnekkig ademhalen, zij het dan ook onder bijvoeging van een redelijke dosis plichtsbesef. Nu is dit een fraai woord voor een uitermate rekbaar begrip. Als de heer Vunde rink alleen maar zijn plicht had gedaan, dan zat hij nu waarschijnlijk nog rustig op zijn stoel als chef van het verkoopsecretariaat. Dat was nl. zijn eerste belangrijke functie, zo om de dertiger jaren. Daar leerde hij het stoeien met het Burgerlijk Wetboek, met ingewikkelde contracten, met stevige, maar toch niet al te scherpe brieven. Jubilaris Vunderink met aan zijn linkerzijde de heer Feith; daarnaast mevrouw Vunderink.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 22