Fruitweek te Goes HEINEKEN AGENT RIJDT PER T-FORD HET HUWELIJK IN Een beeld van onze reclamewagen met op de voorgrond in originele Oostenrijkse klederdracht Anita Dobler, de dochter van een Oosten rijkse Sparwinkelier. Zij was door de Spar groothandel Baai^ens uit Kruiningen uitgenodigd om een week te komen werken in de Super markt te Goes. Voor de elfde achtereenvolgende maal is in de Zeeuwse stad Goes van 11 tot en met 18 september jl. de jaar lijkse fruitweek gehouden. De feestelijkheden begonnen op zaterdag 11 september met een Oostenrijkse avond, aangeboden door de Goese Middenstands Centrale. Hiervoor was de tuin van het Schuttershof veranderd in een originele Weense Grinzingtuin. Onder normale omstandigheden zou de avond in de open lucht zijn gehouden, maar vanwege het slechte weer waren de activiteiten verplaatst naar een grote tent, die in de tuin was opgezet. Achthonderd gasten hebben in deze tent een plezierige avond beleefd. Onder de klanken van Oostenrijkse muziek, gebracht door een uit veertig personen bestaande Oostenrijkse jeugdkapel, werden ongeveer 2000 glazen Nederlands Heineken bier uit geschonken. Behalve de traditionele fruitfee met haar hofdames bevond zich onder de genodigden ook de heer Felix Slavik, loco-burgemeester van Wenen. In de loop van de avond bracht de heer Slavik een bezoek aan de Heineken bar, waar hij eigenhandig een biertje tapte. De rest van de week, waarin verschillende activiteiten in Goes plaatsvonden, heeft Heineken door middel van een twintigtal spandoeken een reclame boodschap gebracht. Tot slot van de fruitweek op zaterdag 18 septem ber jl. was er weer het traditionele corso, dat, hoewel niet bepaald begunstigd door mooi weer, toch 25 a 30.000 bezoekers trok. Onze reclamewagen, voor een groot gedeelte „afgeplakt" met fruit, oogstte ook nu weer bijzonder veel succes. In tegenstelling tot voorgaande jaren, waren de corsowagens dit jaar op zondag 19 september op het terrein van de veiling in Goes ter bezichtiging opgesteld. Enkele duizenden mensen hebben van deze gelegenheid gebruik gemaakt om de wagens nogmaals te zien en te fotograferen. Op dinsdag 24 augustus jl. haalde de heer J. Kolvenbach, één van de beide firmanten van ons agentschap Van Oyen en Kolvenbacb in Beneden- Leeuwen (gem. Wamel) zijn jonge bruid, mejuffrouw A. Verhoeven, af in de oude Heineken T-Ford om zich met haar naar het gemeentehuis in Beneden-Leeuwen te begeven, alwaar hun huwelijk werd voltrokken. Met hetzelfde „statige" vervoermiddel reed het jonge paar na afloop daar van naar de parochiekerk van de H. Antonius in het nabijgelegen Boven-Leeuwen (de woonplaats van de bruid), waar te hunner intentie een plechtige H. Mis werd opgedra gen, waaronder de huwelijksinzege ning plaats vond. Dat dit huwelijk per Heineken T-Ford veel publieke belangstelling trok, behoeft geen be toog! vRh De heer Slavik, loco-burgemeester van Wenen, kwam in de Heineken bar eigenhandig een biertje tappen. Rechts van hem onze vertegenwoordiger, de heer Krieger. Foto midden: De fruitfee met haar hofdames in de Heineken bar, in gezelschap van onze vertegenwoor digers, de heer De Jonge (vierde van links) en de heer Krieger.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 18