Bowling Nederland N.V., een dochteronderneming van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., heeft op maandag 20 september met trots de Eindhovenaren in de gelegenheid gesteld hun nieuwe Bowlingcentrum in ogenschouw te nemen. De loco burgemeester, wethouder drs. G. E. Dit is inderdaad een aanwinst voor de stad. Het fraaie gebouw ligt aan de Limburglaan en is daardoor een uitstekende pleisterplaats voor de doorgaande reiziger. Er is parkeer gelegenheid voor ongeveer twee honderd auto's. In het restaurant, dat plaats biedt aan circa driehonderd De heer Van der Kruys, loco-burgemeester van Eindhoven, gcoide op uitnodiging van de president commissaris, de heer Feith, de gouden bai, G. van der Kruys, gooide op uit nodiging van de president-commissa ris de heer P. R. Feith, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V., de gouden bal. Deze wierp niet alleen een aantal kegels om, maar verbrak tevens het lint, dat over alle 16 banen was gespannen. Daarna gaf de direc teur van Bowling Nederland N.V., de heer K. van de Rest, de beurt aan de honderden gasten, die echter niet alleen belangstelling toonden voor het bowlingspel, maar die bovendien sterk geïnteresseerd waren in het ge hele complex. die niet alleen een aantal kegels omwierp, maar tevens het lint verbrak, dat over alle 16 banen was gespannen. grote feestzaal en over twee vergader ruimten, die men kan huren. Manager van de bowling is de heer Ch. B. Mersmans. In de bar-dancing zwaait mejuffrouw A. de Lijster de scepter. Eigenaar van het pand, dat door Bowling Nederland werd gehuurd, is de familie Kerssens te Eindhoven. Het gebouw werd ontworpen door het architectenbureau Th. Merks B.N.A. en A. Koop N.A.G., dat ook de inrichting verzorgde. Het geheel is een zeer interessant ob ject, dat de moeite van een bezoek alleszins waard is. Ook de heer Feith zelf gooide een balletje. personen, heeft men door de glazen buitenwand een mooi uitzicht op de Limburglaan. Aan de andere kant kijkt men boven op de bowlinghal met zijn zestien banen, die, als ze in gebruik zijn, een zeer levendige aan blik bieden. Onder het restaurant be vindt zich, twee meter onder het ni veau van het trottoir een gezellige bar-dancing, waar elke avond van acht uur af een orkest tot de slui ting, om drie uur, zal spelen. Voorts beschikt het gebouw nog over een

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 15