Met... bier meer mans HONORAIRE CONSULS Op 23 september jl. waren enkele leden van de groep honoraire consuls, die op dat tijdstip in Nederland vertoefde, te gast op onze Amster damse brouwerij. Een en ander gebeurde op ver zoek van het ministerie van buitenlandse zaken en van het Centraal Brouwerij Kantoor (C.B.K. De bezoekers, die vergezeld waren van twee functionarissen van Buitenlandse zaken, werden ontvangen door het hoofd public relations, de heer d'Artillac Brill. Na de rondleiding door het bedrijf (zie de foto's), begaf men zich naar de raadskelder, waar de heren Weymarshausen, Cor nells en Leegstra zich bij het gezelschap voegden. Aan een bericht van United Press International (UPI) ont leenden wij het volgende: Tijdens een voetbalwedstrijd in Luton, Engelandis een elftal van geheelonthouders met 20 i 1 verslagen door een elftal cafébezoekers. „Ik had er geen flauw benul van dat ze zo in vorm zouden zijn," was het i commentaar van de aanvoerder der geheelonthouders, terwijl hij een glaasje melk dronk. Het elftal der tegenstanders was i samengesteld uit vaste klanten van het dorpscafé. En wie durft er nu nog te zeggen dat bier drinken slecht is voor de gezondheid U.S.S. LITTLE ROCK Een dag later, op 24 september jl. ontvingen wij in de hoofdstad een honderdtal bemanningsleden, officieren en manschappen, van de Little Rock, het vlaggeschip Com mander Atlantic Striking Fleet. Nadat zij door het bedrijf waren rondgeleid, verzamelden zij zich in 't Koelschip, waar zij zich ons bier goed lieten smaken.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 12