Afscheid P. J. A. Vermeulen *EZ) iveróevaatjeó GROETEN NAAR SPANJE Op vrijdag 27 augustus jl. vonden in het Spaanse centrum te 's-Hertogen- bosch de opnamen plaats voor een groetenuitzending. Een en ander was georganiseerd door radio Wereld omroep. Elf Spaanse werknemers van onze Bossche brouwerij, samen met nog enkele landgenoten uit andere be drijven, vertrouwden hun groeten- aan-thuis die avond aan de band toe. De uitzending via radio Wereldom roep vond plaats op maandag 30 augustus jl. In verband met zijn benoeming tot adjunct-directeur van ons agentschap R. Winter in Maarheeze per 1 sep tember 1965, nam de heer P. J. A. Vermeulen, vertegenwoordiger huis- verbruik, op 13 augustus jl. afscheid van Den Bosch. In de op die datum gehouden ver gadering van de afdeling huisver- bruik, die ook door de heer P. A. Bakker werd bijgewoond, spraken onze onderdirecteur alsook de heer Kuikman de scheidende functionaris toe. Namens de collega's bood de heer Spierings een afscheidsgeschenk aan bestaande uit een fraaie Parker set. De heer Vermeulen op zijn beurt had voor zijn collega's ook een atten tie meegenomen, namelijk het pocket boek „Creativiteit". KOMENDE JUBILEA EN PENSIONERINGEN 16 sept.: N. de Rot, Rotterdam, directie chauffeur, 25 jaar. 30 sept.: C. van Merrienboer, Amster dam, garage/stal, met pensioen. 30 sept.: T. Broeke, Amsterdam, poort controleur, met pensioen. 1 okt.: drs. G. L. Rinkel, Rotterdam, directeur Heineken's Brouwerijen Ne derland N.V., 25 jaar. 1 okt.: J. H. B. Peels, Den Bosch, dis trictsverkoopleider, 40 jaar. 1 okt.: Th. H. van Essen, Amsterdam, chef energiedienst, 25 jaar. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn echtgenote wil ik langs deze weg mijn welgemeende dank betuigen voor de prettige belangstelling bij mijn afscheid op 16 juli jl. De vriendelijke woorden tot mij gericht in woord en geschrift en de vele prachtige cadeaus die ik bij deze gelegenheid mocht ontvangen hebben een diepe indruk op mij qemaakt. Mag ik u allen een prettige werkkring bij Heineken toewensen? Selamat! F. J. VREUGDENBURG Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, bazen en het gehele bottelarijperso- neel voor de spontane belangstelling bij mijn afscheid ondervonden. H. VAN WOENSEL Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn oprechte dank aan directie, bazen en collega's voor de vele blijken van belang stelling en het cadeau onder couvert van het jubileumfonds, dat ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn afscheid. C. TH. C. VENNIX Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne directie, chefs en collega's danken voor de bijzonder prettige wijze waarop mijn afscheid is verlopen. C. KEIJZER Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, mijn oprechte dank betuigen aan directie, bedrijfs leiding, personeelsvereniging en onderafdelin gen en voorts alle collega's voor de vele blijken van belangstelling bij mijn afscheid als ook voor de prachtige cadeaus, die ik toen mocht ontvangen. U allen heeft hierdoor dit afscheid tot een feest gemaakt. H. M. MEYER Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's, oud-collega's en verder iedereen die blijk gaf van zijn belangstelling ter gelegenheid van mijn 40-jarig dienstjubileum. Een extra woord van dank aan allen die hebben bijgedragen aan de prachtige geschenken. Nogmaals heel har telijk dank. M. NEUFELD (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres.) 'n GOUDEN VIJFJE VOOR 'n GOEDE TIP Jong echtpaar te Rotterdam, beiden bij Heineken werkzaam, zoekt betere behuizing. Op het ogenblik hebben wij slechts één kamer (inwoning) tot onze beschikking. Is er iemand die ons aan een ruimere behuizing kan helpen? Ook tips zijn vanzelfsprekend van harte welkom. Inlichtingen worden gaarne ingewacht op het redactiebureau te Rotterdam, toestel 368. ledereen was in de gelegenheid iets te zeggen; hier ziet u de Spaanse reporter V. Valero in gesprek met J. Gonzalez Peregrina. Cada uno tiene su ocasión de hablar; aqui J. Gonzalez Peregrina envia sus saludos entre la alegria de los demas. De izquierda a derecha: F. Pena Garcia, J. Romero Exposito, M. Gomez Vinuesa, J. Gonzalez Peregrina, V. Valero y G. López Molina. Los trabojadores espaiïoles de Heineken en Den Bosch, envian saludos a sus familiares por la Radio En la noche del viernes 27 de agosto, fué grabada una banda magnética por un grupo de empleados de la Radio Mundial, para el envlo de saludos familiares a Espana, los cuales fueron dichos por algunos de los empleados espaiïoles de nuestro Establecimiento de 's-Hertogenbosch. La emisión radio- fónica de este programa, bajo el titulo de „Llamada a la Patria", tuvo lugar en la noche del lunes 30 de agosto. Nuestro fotógrafo „disparó" algunos momentos de este programa, en el que el locutor de radio Sr. Valero, entrevista a sus compatriotas, traduciendo sus impresiones sobre Holanda, asi como de la transmisión de saludos para los familiares. Ter vocale opluistering gaf F. Salgueiro Terrón een flamencolied ten beste. F. Salgueiro Terrón en su actuacion de cante flamenco. 20

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 22