Nieuwe blikcolonne voor Anchor Brewery Van de buitenlandse brouwerijen NIGERIAANS BEZOEK Maandag 26 juli jl. bracht de heer Charles Nwokedi, die voor een korte vakantie in Nederland verbleef, sa men met zijn vrouw een bezoek aan onze brouwerij te Rotterdam. De heer Nwokedi woont in Aba en is juridisch adviseur van premier Ok- para van Oost-Nigeria. Hij is zeer goed bekend op onze brouwerij in Aba en is op alle brouwerij-parties een graag geziene gast. De heer Nwo kedi is zeer westers van opvatting. Na een rondleiding door de brou werij met de heer Van Meel, verble ven de gasten onder het genot van een koel glas bier nog enige tijd in de raadskelder in gezelschap van enkele functionarissen van H.T.B. Op de foto ziet u van links naar rechts de heren Nwokedi, Vermeulen, Jon kers, Riesmeyer, Vriethoff, Van Meel en mevrouw Nwokedi. In Singapore heeft men op zaterdag 14 juli jl. de officiële inbedrijfstelling gevierd van een nieuwe blikcolonne. De bestaande colonne op de Tiger Brewery (capaciteit 100 blikken per minuut) bleek te klein te zijn gewor den en is nu vervangen door een gro tere (300 blikken per minuut), die een plaats heeft gekregen op de Anchor Brewery. De president-commissaris van Ma layan Breweries Ltd., de heer Tan Chin Tuan, hield een toespraak, waarna hij de openingsceremonie ver richtte door de vuiler en de sluit- machine in werking te stellen. Na bezichtiging van de colonne begaf men zich naar de bar van de brou werij, waar ter viering van het heug lijke feit nog menig glas bier werd gedronken. De heer Tan Chin Tuan liet zich door de brouwmeester, de heer Bults, de werking van de vuiler en de sluitmachine uitleggen. De heer Tan Chin Tuan, president-commissaris van stelde de nieuwe blikcolonne in bedrijf. De weegmachine. Van rechts naar links de heren Krüs, bottelarijchef Anchor Brewery, Neill, secretary Fraser and Neave Ltd., Van der Lijn, Nedlloyd Lines en (gedeeltelijk zichtbaar) Wolters, bottelarijchef Tiger Brewery. Op de voorgrond de heer Ng Lian Geok.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 12