Hoofdkantoor te Amsterdam krijgt kantine Modernisering in kantine Hollandia te Rotterdam Op het ogenblik is men in Amsterdam bezig met de bouw van een kantine voor het hoofd kantoor, een voorziening, waaraan reeds lang behoefte bestaat. De kantine, die wordt opge- richt in de tuin achter de panden Nicolaas Witsenkade 2, 3 en 4, zal naar verwacht wordt in het komende najaar gereed zijn. verschillen, een feit is dat het geheel nu een modern aanzien heeft gekregen, dat niet nalaat indruk op de bezoeker te maken. De waardering ten aanzien van de toepassing van de zogenaamde pop art blijkt nogal uiteen te lopen, waarbij moet worden aangetekend, dat de versiering in hout aan het plafond de goedkeuring van slechts weinigen heeft kunnen wegdragen. Al met al biedt de gehele ruimte echter een frisse aan blik en we twijfelen er niet aan of de bezoekers zullen, evenals bij een nieuw kostuum, snel aan het in een nieuw kleed gestoken Hollandia gewend zijn. De foto's geven, zij het slechts in zwart/wit, een goede indruk van de modernisering. In de zeer korte spanne tijds van twee weken heeft het interieur van kantine Hollandia aan de Crooswijkse- singel te Rotterdam een tamelijk ingrijpende wijziging ondergaan. Deze wijziging moet worden gezien als een modernisering die is uitgevoerd, zonder de hoge kosten van een ingrijpende verbouwing en met het oog op een niet onbeperkte levensduur van het gebouw zelf. Over het uiteindelijke resultaat mag men van mening

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 4