partij was die tussen Sluymers (Frenk) en Tekke (Onder Ons). Ook nu moest de heer Tekke in zijn tegen stander zijn meerdere erkennen. De partij Buddenbaum (S.C.R.) en Ver- wey (Swarttouw) eindigde in een overwinning voor eerstgenoemde. In de derde en laatste ronde kwamen Sluymers en Buddenbaum tegen el kaar uit. Een geheel leeggespeelde en eenzame Buddenbaum was reeds voor de wedstrijd verslagen. Volgens mij moet hij zich gevoeld hebben als de renner in de Tour de France, die met de gele trui om de schouders met een uur achterstand op het peloton de hoogste berg moet nemen. Sluymers werd als het ware door zijn ploegge noten naar de overwinning gedragen. Bloemen en een prachtig spandoek voor de overwinnaar waren reeds aanwezig. Op de schouders van de aanwezigen beleefde de sportieve en gelukkige winnaar in zijn onderbro ken vakantie enkele mooie momenten. De op dit ogenblik gemaakte foto zal in het album een bladzijde apart vormen in een waarschijnlijk niet door mooi weer begunstigde vakantie. Namens de zes verenigingen sprak de heer Veldhuizen (Frenk) zijn dank uit voor de gezellige avonden. Tevens reikte hij aan enkele aanwe zigen, onder wie de wedstrijdleider van de Bedrijfs Biljart Bond, de heer Ter Hofstede, nog enkele leuke en smakelijke surprises uit. Tot slot was er een dankwoord voor de aanwezigheid en medewerking van de heer en mevrouw Dinsbach en men hoopte, dat, indien dat nodig mocht zijn, nogmaals een beroep op dit sportieve echtpaar gedaan mag worden. Al met al kunnen wij terug zien op een bijzonder geslaagd tournooi. De Geus W.S.V. „HEINEKEN" Door vakanties en bezwaren tegen lopen op zondag hebben slechts twee leden van onze groep, namelijk de heren Van Alphen en Van der Hoff, deelgenomen aan de 45 km tocht van de G.W.V. op zondag 27 juni jl. Door het niet volgen van de aange geven weg werd de afstand met nog ongeveer 5 km vergroot, maar dit kon de vreugde om de prestatie niet teniet doen. En aan het einde van de tocht mochten beiden een mooie me daille in ontvangst nemen. vdBg. „OPEN HET DORP" Het was zaterdag 3 juli jl. niet zo'n stralende dag, althans wat het weer betreft, als op andere wandeltochten. De meeste marsen kenmerkten zich tot dusver door prachtig warm zomerweer. Het bandenpechduiveltje veroorzaakte voor het kleinste deel van de groep een fikse vertraging, vooral omdat het ons in een stortbui overviel. Onze zustervereniging uit Den Bosch liep op de 30 km en was dus reeds gestart. Wij, uit Rotterdam, kwamen op de 20 km uit. Het par cours, dat altijd heel fraai is, overtrof ditmaal de stoutste verwachtingen wat natuurschoon en afwisseling be trof. Driemaal moesten de regen jassen worden aangetrokken, maar dit bedierf de stemming allerminst. WANDELCLUB Ditmaal géén Bosch' wandeltocht- verslag onze Rotterdamse vrien den verzorgden zulks doch een zeer droevige mededeling, die ons, Heineken wandelaars, zowel te Rot terdam als in Den Bosch, bijzonder heeft getroffen. Onze zo sympathieke Engelse wan delvriend, de heer Ch. Heath, werk zaam geweest op het verkoopkantoor van Heineken Ltd. te Londen, kwam enkele weken geleden tijdens zijn va kantie in Schotland, door een nood lottig ongeval om het leven. Meer dan de meesten uwer, hebben wij als wandelaars gedurende de laatste jaren zulke prettige con tacten met de heer Heath onderhou den. Dit alles is nu voorbij en het ontbreken van deze hartelijke en cor recte vriend, in het bijzonder op de Nijmeegse Vierdaagse, zien wij, Hei neken wandelaars, als een groot ge mis. Ons rest nog slechts een goede herinnering aan een warm voorstan der van de wandelsport. De heer Heath ruste in vrede. vRh. Bij de tweede rust troffen wij, zoals was afgesproken, onze Bossche colle ga's en samen liepen wij onder vrolijk gezang naar de finish. Voorop ging een verzorgingswagen met Heineken- emblemen en achter de groep volgde het Heineken busje. Een mooie re clame! Omdat deze marsen, vanwege het goede doel, geen extra prijzen kennen, ontvingen wij, behalve de toevoeging „drie keer Open het Dorp", slechts de gebruikelijke groepsprijs. Maar wij wisten een zeer goed doel gediend te hebben, waarvoor wij de kinderen, die in „het dorp" worden verpleegd, niet behoefden te zien. Mies Bouw man en dokter Klapwijk waren zoals elk jaar aanwezig om de deelnemers te begroeten. vdBg. HENGELCLUB Wanneer u deze regels leest, behoort de hengelsportweek (van 5 t/m 10 juli jl.), georganiseerd door onze Bossche hengelclub, alweer tot het verleden. Behalve de organiserende vereniging, werd door tien bevriende hengel sportverenigingen, met in totaal onge veer tweehonderd deelnemers, aan deze hengelwedstrijden deelgenomen. Op elke avond van bovengenoemde week, is er van zeven uur tot half negen in het Heineken viswater „De Putterse Wiel" te Herven nabij Den Bosch druk gevist. Jammer, dat de weersomstandigheden niet bepaald aanlokkelijk waren, maar wie van ons heeft de weergoden tot nog toe wél op zijn hand gehad? Het zullen er, vrees ik, slechts weinigen zijn! Over de resultaten van dit viscon- cours en de daaraan verbonden prijs uitreiking op zaterdagavond 10 juli jl. in de bedrijfskantine van onze Bossche brouwerij, hoop ik in het vol gende Vers van 't Vat nadere bijzon derheden te kunnen vermelden. vRh. 25

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 27