Delegatie van groot Frans warenhuis bezoekt Heineken Rotterdam Den Bosch ontving zoon van Nigeriaanse sultan Op 8 juli jl. bracht de heer Alhadji Shehu Malami uit Nigeria een bezoek aan onze brouwerij in Den Bosch. De heer Shehu Malami is een zoon van de sultan van Sogoto, de geestelijk leider van de Mohammedanen in Nigeria. Vanuit Engeland, waar hij als lid van de Nigeriaanse delegatie had deelgenomen aan de Gemene bestbesprekingen, was de heer Shehu Malami naar Nederland gekomen om enkele industrieën, die belangen hebben in zijn land, te bezoeken. In Den Bosch werd de hoge gast rondgeleid door de bedrijfsleider, ir. Ten Bruggen Cate (rechts) en de heer Hoogeweegen van Heineken Internationaal N.V. De heer E. F. C. Obi uit Nigeria in Nederland In de eerste helft van juni bracht de heer E. F. C. Obi, een van de directeuren van Nigerian Breweries Ltd., een bezoek aan Heineken Nederland. Het bezoek was van oriënterende aard, waarbij de belangstelling van de heer Obi zich in het bijzonder richtte op de personeelszaken. Zo was onze Nigeriaanse gast onder meer aanwezig bij de wedstrijden, die op 12 juni jl. tijdens de jaarlijkse Interbrouwerij sportdag in Amsterdam werden gehou den. 's Avonds verbleef hij nog enige tijd in de kantine, bij welke gelegenheid op het balcon het bovenstaande snapshot werd gemaakt. Links van de heer Obi staat ir. Jonkers van H.T.B.; op de achtergrond is nog juist iets van het Rijksmuseum te onderscheiden. In de brouwzaal werden de eerste fasen van het brouwproces verklaard. Op de voorgrond v.l.n.r. de heren Claude Chapeau, Leegstra, Paris, achter hem mevrouw Chapeau met daar naast de heren d'Artillac Brill en Quiniot, adjoint aux Relations Publiques et directeur des Cours. Zes verkoopsters van het grote wa renhuis de Galeries Orléanais te Orleans, Frankrijk, die de beste resul taten hadden behaald in een verkoop cursus, mochten als beloning een tweedaagse reis naar Nederland ma ken in gezelschap van hun président directeur de heer Jacques Paris en het hoofd van de afdeling public relations, de heer Claude Chapeau en diens echtgenote. Ook enkele journa listen maakten de reis mee. Een van de programmapunten was een bezoek aan onze brouwerij te Rotterdam, waarvan de Galeries Orléanaises met veel succes de clusterpacks verkopen. Het gezelschap werd ontvangen door de heren D. Leegstra, export manager voor Europa, en mr. C. H. W. d'Ar tillac Brill, hoofd public relations. Het bezoek en het bier vielen bij de gasten zeer in de smaak. In de raadskelder heette de heer d'Artillac Brill de gasten welkom. 13

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 15