Foto-van-de-maand De foto-van-de-maand maart was van de heer Handbeuckers en de foto-van-de-maand mei van de heer Van Puffelen. Foto-van-de-maand, mei: G. van Puffelen. Foto-van-de-maand, maart: D. Handbeuckers. kapitein discreet konden worden op gelost. Toen we, na een rondvaart van bijna drie uur, weer aanlegden, konden we terugzien op een geslaagde tocht, na afloop waarvan we nog enige tijd gezellig bijeenbleven. Donderdag 10 juni jl. hielden we de laatste avond van het seizoen 1964- 1965. Op deze sluitingsbijeenkomst werden de promoties bekend gemaakt. In de zwart-wit groep, dus de foto- van-de-maand, promoveerden naar de gevorderden klasse: Breeman, Dik ken, Handbeuckers, Van Puffelen, Rietdijk, Sikkema en Timmer. In de groep dia's promoveerden: Ciere- mans, Dankloff, A. Frenks, H. C. Frenks, Handbeuckers, Van Puffelen en Rietdijk. Na het uitreiken van de prijzen Handbeuckers met twee medailles op de borst voelde zich als Brunhilde bleven we nog gezellig napraten. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van Heineken's personeelsvereniging 's-Hertogenbosch Wederom vond de jaarvergadering op een later tijdstip plaats, dan bij huishoudelijk reglement is bepaald en, evenals vorig jaar, blijkt de mei maand favoriet te zijn! Ditmaal was het op de zonnige zaterdag 29 mei jl., dat slechts een kleine schare ge trouwen, onder wie zelfs een tiental belangstellende Spaanse werknemers, naar het ontvangstgebouw was ge komen. En het was nog wel een ver gadering, waarop o.a. een besluit van betekenis viel: voorzitter J. C. A. van der Geld legde nl. het teken van zijn waardigheid de hamer neer, mede op grond van het feit, dat het hem (eigenlijk reeds lang!) aan de nodige tijd ontbreekt onze Bossche personeelsvereniging zó te leiden, als een goed voorzitter be taamt. Hem kennende, moeten wij zijn besluit dan ook respecteren, want hij was èn is er de man niet naar een „karwei" maar zo-zo te verrichten. En aangezien tijdsgebrek (lees: gebrek aan vrije tijd) er de voornaamste oor zaak van was, dat zijn grote activi teiten ten aanzien van de personeels vereniging sterk werden afgeremd, heeft hij gemeend, dat het tijdstip van deze jaarvergadering het meest ge- eigend was zijn voorzitterszetel ter beschikking te stellen. Alzo is geschied en ik dacht wel bij deze de ge voelens van alle leden van onze goede personeelsvereniging te vertol ken is nogmaals een woord van welgemeende dank voor al hetgeen de heer Van der Geld voor onze ver eniging heeft gedaan, hier zeker op zijn plaats. Voor zijn toezegging, dat men hoofdbestuur én leden in voorkomende gevallen immer een be roep op zijn advies mag doen, is men de heer Van der Geld héél erkentelijk. Wanneer ik het verloop van deze jaarvergadering nu nog even aan de hand van de agenda voor u op de voet mag volgen, dan constateer ik, dat de aftredende voorzitter, na een kort openingswoord, de notulen van de vorige jaarvergadering van 9 mei 1964 vaststelde en goedkeurde. Ook het jaarverslag van de secretaresse werd, zonder bezwaren, goedgekeurd, evenals dat van de penningmeester, die als altijd, kort en zakelijk de financiële toestand in duidelijke be woordingen uiteenzette, waarbij hij de directie dank bracht voor de ver leende subsidie. De leden van de kascontrole-commissie stelden ver volgens aan het hoofdbestuur voor, de penningmeester voor zijn gevoerde beleid te dechargeren. Wel moesten deze commissieleden nog enige kritiek uitoefenen op de financiële verant woordingen van enkele onderafde lingsbesturen. Hierna kwam een ingekomen stuk een brief van uw Bossche correspondent aan de orde. Onze redacteur te Rotterdam, de heer W. J. Bruggeman, geeft elders in dit nummer een toelichting op bedoelde brief en ik mag u kortheids halve dan ook wel daarheen verwij zen. Niet alleen de voorzitter, doch ook de penningmeester, de heer F. A. C. Leyerweert, was aftredend. Laatst genoemde stelde zich evenwel ter stond herkiesbaar. Eenstemmig werd de heer Leyerweert herkozen. Verder werd ten aanzien van de vacature- Huysmans (de vroegere 2de penning meester) door het hoofdbestuur de heer H. J. van Luyk (commercieel assistent afd. huisverbruik) als kandi daat gesteld. Door enkele kandidaat stelling werd de heer Van Luyk in deze functie benoemd. Als lid van het hoofdbestuur nam hij onmiddellijk zijn plaats achter de groene tafel in. De verkiezing van een nieuwe voor zitter leverde geen enkele moeilijkheid op: zonder dat een stemming werd verlangd, werd de vice-voorzitter, de heer H. M. Sikking, als opvolger van de heer Van der Geld in diens functie gekozen. Eveneens zonder noemenswaardige moeite kon een nieuwe kascontrole-commissie worden samengesteld, die thans bestaat uit de heren (in alfabetische volgorde) P. van den Akker (voorman legkelder), 18

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 20