Engelse brouwers brachten een bezoek aan Heineken Bezoek van de ambassadeur van Rwanda aan Rotterdam In Engeland wordt Heineken bier vaak verkocht via een netwerk van „pubs" (café's), die het eigendom zijn van een brouwerij. Heineken (Ltd.) London nodigde twee groepjes directeuren van verschillende brouwerijen uit voor een bezoek aan ons concern. Het uitgebreide programma bevatte onder andere een bezoek aan de Bossche brouwerij, terwijl de directeuren ook te gast waren op een cocktailparty die gegeven werd ter ere van prinses Margaret. De Engelsen ontmoetten hun gastheer, de heer B. G. van Os van Delden, vice-chairman van Heineken (Ltd.) London aan de oevers van de Amstel. De heer Van Os van Delden arriveerde per varende bierton. Op de andere foto ziet u van links naar rechts in de ton de heren Hutton, Ruddle, Jenkins, Staley, Burkinshaw en Mead. Geheel links publiciteitsman Schipperijn en achter in de ton kapitein Van der Lee. Drs. Prins geeft een uiteenzetting op heren Stainier, adviseur van Interbra, Koster en Reynaards, adviseur van de het laboratorium. V.l.n.r.: de I.E. Munyaneza, Prins, Stroo, ambassadeur van Rwanda. Bijgestaan door zijn adviseur, de heer Reynaards, „hanteert" de am bassadeur zelf onze laboratorium- apparatuur. Op donderdag 20 mei jl. bracht Z.E. Antoine Muny aneza, ambassadeur van Rwanda voor de Benelux- landen en Engeland, een be zoek aan Rotterdam. In ver band met onze samenwer king met de Bralirwabrou- werij te Gisenyi, Rwanda, toonde hij veel belangstel ling voor de werkzaamhe den van Heineken Technisch Beheer N.V., zowel wat betreft onze adviezen aan overzeese brouwerijen, als ook wat betreft proefnemin gen in ons laboratorium. 10

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 12